Home Biznes i inwestycje Fabryka Wody zatrudni od zaraz! Trwają ostatnie prace w parku wodnym
Biznes i inwestycje

Fabryka Wody zatrudni od zaraz! Trwają ostatnie prace w parku wodnym

1.3k
Foto: materiały prasowe

Fabryka Wody to inwestycja, na którą czeka wielu Szczecinian. Obecnie trwają kontrole zrealizowanych prac i sprawdzane są urządzenia oraz instalacje. „Do obsługi obiektu potrzebnych będzie wiele osób” – mówi rzecznik Piotr Zieliński. Na jakie stanowiska można aplikować?

 

Fabryka Wody, czyli wielofunkcyjny aquapark wyposażony w strefę sportową i edukacyjną, to ogromne przedsięwzięcie na terenie naszego miasta. Obiekt posiada ok. 17 tys. m² powierzchni użytkowej, a cały teren Fabryki to aż 5 hektarów. Aby wszystko działało bez problemów, potrzebnych jest wiele osób, które już dziś mogą wysyłać swoje CV.

 

– Potrzeby kadrowe są bardzo zróżnicowane. Do obsługi obiektu potrzebnych będzie wiele osób – mówi Piotr Zieliński, rzecznik Fabryki Wody. – Nabory uruchamiane są systematycznie od kilkunastu dni. Na dzisiaj poszukiwane są osoby do technicznej obsługi obiektu, jak również pracownicy porządkowi. W kolejnych tygodniach będą pojawiać się kolejne ogłoszenia. Na stronie fabrykawody.eu w zakładce kariera można sprawdzić aktualne oferty. Ogłoszenia pojawiają się również na naszych mediach społecznościowych czy na portalu pracuj.pl.

 

Jednym z ciekawszych stanowisk jest kierownik saunarium, do którego obowiązków będzie należeć utrzymanie strefy saunarium we właściwym stanie technicznym, sanitarnym czy przeciwpożarowym. Zatrudniona osoba będzie także odpowiadać za utrzymanie wymaganej jakości wydarzeń i imprez w tej strefie. Znajomość trendów z Polski i świata, dotyczących saunowania, mile widziana. Praca będzie stanowiła pewne wyzwanie, ponieważ w Fabryce Wody znajdziemy aż 18 saun, urządzonych w różnych stylach. Sauna origami z wystrojem geometrycznym, sauna marinistyczna z widokiem rozgwieżdżonego nieba czy łaźnia cesarska, nawiązująca do starożytnego Rzymu to kilka z najciekawszych przykładów. 

 

Oprócz technicznych funkcji do obsługi Fabryki Wody poszukiwani są także ratownicy wodni oraz pracownicy porządkowi. Prace związane z rozruchem aquaparku wchodzą w ostatnią fazę. Trwają ostatnie kontrole i poprawki.

 

– Fabryka Wody jest na etapie rozruchu technologicznego, co oznacza, że weryfikowane są zrealizowane prace, sprawdzana jest poprawność działania urządzeń i instalacji. W razie potrzeby wykonywane są prace poprawkowe – informuje Piotr Zieliński. – O dacie otwarcia będziemy informować w późniejszym czasie.

 

Oferty pracy będzie można poznać również podczas nadchodzących Targów Pracy. Tam Fabryka Wody będzie miała swoje stoisko rekrutacyjne. Wydarzenie odbędzie się 25 października, w godzinach 10:00-16:00 na szczecińskiej Netto Arenie. Wstęp na Targi Pracy jest bezpłatny.

Powiązane artykuły

Biznes i inwestycjeMotoryzacja

Coraz bliżej obwodnicy Mierzyna. Właśnie trwa odbiór projektu budowlanego

Obwodnica Mierzyna wkracza w kolejną fazę realizacji. Proces inwestycyjny trwa w najlepsze...

Biznes i inwestycje

Co z tymi tramwajami? Przepiera odpowiada Słowikowi

Nie milkną echa decyzji włodarzy miasta w sprawie wniosku o nowe tramwaje...

Biznes i inwestycjeMotoryzacja

Pierwsze umowy na S10 podpisane! Droga ma być gotowa w 2028 roku

Odcinek drogi S10 Suchań – Recz o długości 19,6 km wybuduje konsorcjum...

Biznes i inwestycje

Wcześniej zaniedbany teren. Teraz świetne miejsce rekreacji

Pełen atrakcji plac zabaw i wygodne hamaki już czekają na młodszych i...