Home Biznes i inwestycje Nowoczesne zabawki cieszą najmłodszych. Kiedy plac zabaw zostanie oddany do użytku mieszkańców? 
Biznes i inwestycje

Nowoczesne zabawki cieszą najmłodszych. Kiedy plac zabaw zostanie oddany do użytku mieszkańców? 

274

Kolejna udana inwestycja w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem unowocześniony został plac zabaw w parku międzyosiedlowym przy ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby. Okoliczni mali mieszkańcy już nie mogą się doczekać, by móc zacząć korzystać z nowych zabawek. Kiedy plac zabaw zostanie oddany do użytku? 

Międzyosiedlowy park rekreacyjny wzdłuż ul. Taczaka to rozległy teren, z którego chętnie korzystają mieszkańcy osiedli takich jak: Gumieńce, Kaliny, Krzekowo-Bezrzecze. Znaleźć tam można liczne drewniane wiaty, ławeczki, czy stół do gry w szachy. Do dyspozycji są również boiska, a dla najmłodszych wspomniany wcześniej plac zabaw.

Sam pomysł doposażenia miejsca okazał się bardzo udany. Ku uciesze najmłodszych na placu zabaw pojawiło się wiele nowych atrakcji, takich jak kolorowe minitrampoliny, duża linaria, a nawet zadaszona piaskownica, dzięki czemu zabawa możliwa będzie nawet w te bardziej słoneczne dni. Znajdą się tam również nowe huśtawki i tyrolka. Inwestycja obejmowała także nowe nasadzenia, a koszt jej realizacji to ponad 670 tys. 

Najmłodsi widząc nowoczesne zabawki nie mogą się doczekać, by wypróbować nowy sprzęt. Dokładana data oddania placu zabaw do użytku nie jest znana, natomiast wykonawca zapewnia, że działania zmierzają ku końcowi.

– Cieszymy się z informacji o tym, że oczekujecie Państwo na termin otwarcia placu zabaw oraz jego oddanie do użytku. Aktualnie trwają procedury końcowego odbioru prac i dokładamy wszelkich starań, aby oddanie do użytku nastąpiło jak najszybciej – mówi Sara Bukowska z firmy THOMAS. 

 

Powiązane artykuły

Biznes i inwestycjeAktualnościLifestyle

Szczecin drugim najlepszym miastem do życia w Polsce – wyniki badania BEAS

Z oceną lokalizacji 8,9/10 Szczecin zajął drugie miejsce w rankingu badania BEAS...

Biznes i inwestycje

Nad jeziorkiem rozpoczęły się prace. Co tu powstaje?

To tylko jeden z elementów całego projektu, obejmującego poprawę infrastruktury rekreacyjnej przy...

Biznes i inwestycjeEkologia i zdrowie

Problem przymrozków dotyczy nie tylko winnic. Sadownicy także mają duży kłopot 

Fala nieoczekiwanych przymrozków zaskoczyła sadowników i winiarzy całej Polski. Właściciele liczą straty...

Biznes i inwestycje

Parking za ponad 672 tysiące złotych już dostępny dla kierowców

Parking przy ul. Dunikowskiego w Szczecinie jest już dostępny dla mieszkańców. Powstało...