Home Lifestyle Znamy pierwsze gwiazdy Juwenaliów 2024. Studenci będą zadowoleni!  
LifestyleEdukacjaKultura

Znamy pierwsze gwiazdy Juwenaliów 2024. Studenci będą zadowoleni!  

604

Ogłoszono nazwiska pierwszych wykonawców, którzy staną na scenie podczas tegorocznych Juwenaliów – to czołowi polscy artyści. Impreza, na którą co roku z niecierpliwością czekają wszyscy studenci rozpocznie się 16 maja. Sprzedaż biletów oraz karnetów już wystartowała.  

Juwenalia to święto znane wszystkim studentom. W trakcie trzech dni hucznej zabawy to właśnie przedstawiciele uczelni wyższych przejmują klucze do bram Miasta, tym samym symbolicznie rozpoczynając celebrację wszelkiego rodzaju atrakcji. Plejada gwiazd również i w tym roku gwarantuje niezapomniane wrażenia. 

Impreza po raz kolejny odbędzie się  na szczecińskiej Łasztowni. Gwiazdą pierwszego dnia Juwenaliów 2024 będzie Igor Walaszek – Igo. Artysta porwie publikę już w czwartek 16 maja. Piątek natomiast upłynie pod znakiem hip-hopu – 17 maja na scenie stanie Otsochodzi. Obaj artyści powrócą na Juwenalia po 6 latach, bowiem dotychczas zagrali na szczecińskiej scenie w 2018 roku. Do składu dołącza również Avi – raper wystąpi razem z Otschodzi. Gwiazdą, którą zapowiedziano jako pierwszą była Daria Zawiałow. Artystkę zobaczymy na scenie w ostatnim dniu studenckiej imprezy. Obok Darii Zawiałow staną również Kasia i Jacek Sienkiewiczowie znani jako Kwiat Jabłoni. 

Lista zaproszonych gości prezentuje się naprawdę nieźle. Różnorodność gatunków muzycznych sprawia, że  bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto, z pewnością można stwierdzić, że to jeszcze nie koniec niespodzianek. 

– W koncertach weźmie udział kilku artystów, szczegółowy harmonogram godzinowy zostanie opublikowany na ok. 14 dni przed wydarzeniem – zapewniają organizatorzy. 

Sprzedaż biletów już wystartowała. Cena wejściówek pojedynczych waha się od 40 do 90 zł. Koszt karnetu uprawniającego do korzystania z atrakcji przez trzy dni Juwenaliów wynosi od 110 do 170 zł. Rozróżniono bilety normalne i studenckie, które zakupić można na platformie biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/juwenalia-szczecin-2024/

 

Powiązane artykuły

Felietony Kultura

Głośnia, Marcin i taadaam!

Czwartkowy wieczór, Piwnica Kany. Wchodzę w gronie znajomych. Wewnątrz kilkanaście osób krząta...

AktualnościLifestyle

18 świetnych spacerów po Szczecinie

Wystartowała sprzedaż biletów na Miejskie Spacery z Przewodnikiem. Od 1 czerwca do...

AktualnościKulturaLifestyle

To będzie niesamowity weekend! Oto najciekawsze wydarzenia na 19-21 kwietnia

  Weekend zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźmy, jakie są najciekawsze propozycje na...

Kultura

Szczecińskie kryminały podbijają miasto. Już niebawem ciekawe spotkanie z pisarzami

Już w przyszły w piątek, 26 kwietnia 2024 roku, o godzinie 17.00...