Home Felietony  Widziani na całym świecie, czyli… Szczeciner po weekendzie
Felietony 

Widziani na całym świecie, czyli… Szczeciner po weekendzie

266

Prawie w całej Europie, do tego Kanada, USA, azjatycka część Turcji, Australia, Brazylia, Chiny, Hongkong, Indonezja, Liban, Nigeria, Singapur, Nowa Zelandia i kilka innym bardziej lub mniej egzotycznych krajów. Szczeciner.pl już od pierwszych dni budzi ciekawość!

 

Przeglądamy pierwsze statystyki, zbieramy pierwsze opinie i cieszymy się, że z tak dużym zainteresowaniem podchodzicie do naszego projektu! Jak już pewnie zauważyliście, od pierwszych dni funkcjonowania Szczecinera, nie ma możliwości komentowania artykułów na stornie. Dlaczego? Lubimy dyskusje, cenimy debaty i przestrzeń do takiej aktywności pozostawiamy Wam w social mediach związanych z naszym serwisem.

 

Pierwsze dni Szczecinera, jako portalu informacyjnego, są dla nas pomyślne. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu i tak dużej frekwencji. Wasza obecność i czas spędzany na stronie jest dla nas dowodem, że tematy, które poruszamy oraz sposób, w jaki to robimy, podoba się czytelnikom. Czytacie nas na każdym kontynencie… i niech już tak zostanie!

Powiązane artykuły

Felietony 

Jak wybrać, czyli casting

Tego chyba jeszcze nie było w naszym pięknym mieście. Jak wiadomo w...

Felietony PolitykaZ perspektywy

Kampania ruszyła na dobre. Formowanie szyków

Jako Szczeciner, staramy się nie ekscytować polityką zanadto. W ten sposób mamy...

Felietony 

Tłumy pójdą w miasto

„Ogary poszły w las” – pisał sławny polski pisarz Stefan Żeromski w...

Felietony Kultura

Znacie „Świat za rufą”?

Ahoj szczury lądowe, mam tutaj pozycję idealną dla Was! Oto ,,Świat za...