Home Felietony  Widziani na całym świecie, czyli… Szczeciner po weekendzie
Felietony 

Widziani na całym świecie, czyli… Szczeciner po weekendzie

200

Prawie w całej Europie, do tego Kanada, USA, azjatycka część Turcji, Australia, Brazylia, Chiny, Hongkong, Indonezja, Liban, Nigeria, Singapur, Nowa Zelandia i kilka innym bardziej lub mniej egzotycznych krajów. Szczeciner.pl już od pierwszych dni budzi ciekawość!

 

Przeglądamy pierwsze statystyki, zbieramy pierwsze opinie i cieszymy się, że z tak dużym zainteresowaniem podchodzicie do naszego projektu! Jak już pewnie zauważyliście, od pierwszych dni funkcjonowania Szczecinera, nie ma możliwości komentowania artykułów na stornie. Dlaczego? Lubimy dyskusje, cenimy debaty i przestrzeń do takiej aktywności pozostawiamy Wam w social mediach związanych z naszym serwisem.

 

Pierwsze dni Szczecinera, jako portalu informacyjnego, są dla nas pomyślne. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu i tak dużej frekwencji. Wasza obecność i czas spędzany na stronie jest dla nas dowodem, że tematy, które poruszamy oraz sposób, w jaki to robimy, podoba się czytelnikom. Czytacie nas na każdym kontynencie… i niech już tak zostanie!

Powiązane artykuły

Filharmonia Szczecin
Felietony 

Szczecińskie mity na temat Poznania, poznańskie mity na temat Szczecina

Czy Szczecin jest mały, a Poznań to metropolia? Podczas 3 lat studiów...

Felietony 

Paliwo na kartki? Tak się kończy zabawa z cenami na Orlenie

Choć sytuacja jest poważna, to trudno się tu nie śmiać. Porównanie obecnego...

Felietony 

Kawa świętuje

29 września miłośnicy kawy w Polsce obchodzą swoje wielkie święto, czyli Dzień...