Home Aktualności Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie z szansą na wyróżnienie 
Aktualności

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie z szansą na wyróżnienie 

1.9k

Wśród nominowanych inwestycji w 28. edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” znalazło się szczecińskie schronisko. Teraz, by azyl mógł stoczyć zwycięski bój o statuetkę niezbędne jest wsparcie szczecinian. Głosowanie jest darmowe, odbywa się drogą elektroniczną i nie wymaga wiele wysiłku. 

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt to nowoczesny azyl dla 80 psów i 60 kotów. Znajduje się przy ul. Zwierzęcy Zakątek 1, a jego lokatorzy w ubiegłym roku przenieśli się z niespełniającego współczesnych wymogów schroniska przy al. Wojska Polskiego. Teraz, budynek na miarę XXI wieku liczy 5 pawilonów oraz wybiegi szkoleniowe i dużo zieleni wokół. 

– Wiecie, że ponad wyróżnienia samego obiektu najbardziej interesuje nas komfort naszych podopiecznych, ale musimy przyznać, że obie te rzeczy naprawdę idą w parze – nowy obiekt to nowe możliwości, nowy standard i nowe postrzeganie poziomu życia bezdomnych zwierząt w Polsce – skomentowali pracownicy schroniska za pośrednictwem Facebooka.

Aby wziąć udział w plebiscycie należy kliknąć we wskazany link. Następnie podać imię, nazwisko oraz adres mailowy, na który przyjdzie link niezbędny do aktywacji oddanego głosu. Co ważne, każdy zainteresowany głosować może co 24 godziny. Plebiscyt trwa do 09.05.2024 roku, do godziny 12.00.

Głosowanie odbywa się na stronie  https://www.modernizacjaroku.org.pl/

Pomysłodawcami projektu nowoczesnego azylu byli specjaliści z krakowskiego biura architektonicznego „O2 Architekci”, a za jego realizację odpowiedzialna była firma „ADAMIETZ”. Koszt inwestycji wyniósł ponad 19 mln zł. 

Ogólnopolskie Konkurs Budowlany realizowany jest od 1996 roku, a z biegiem lat cieszy się coraz większą popularnością. Jego celem jest rozpowszechniania najciekawszych dokonań polskich budowlańców w zakresie modernizacji i remontów. 

 

Powiązane artykuły

Aktualności

Rowerowy Jakub wraca. Tym razem z planem na Dzień Dziecka 

Za rogiem Dzień Dziecka, a rodzice dalej zastanawiają się jak najlepiej spędzić...

Aktualności

Informacje na żywo w aplikacji Jakdojade. Łatwiej zaplanować podróż przez Szczecin

Jakdojade to jedna z najpopularniejszych aplikacji do planowania podróży transportem publicznym w...

AktualnościTurystyka

„Szczecińska Majorka” otwiera się 1 czerwca. Jest nowość w sprzedaży biletów

Tradycyjnie, już od 1 czerwca wszyscy miłośnicy wodnych i słonecznych kąpieli, będą...

AktualnościMotoryzacja

Sukces szczecińskich motocyklistów. Powstał kolejny buspas dla motorów

Motocykliści mają z czego się cieszyć – właśnie zyskali kolejny dedykowany im...