Home Biznes i inwestycje Samoobsługowa witryna z jedzeniem stanęła w CH Fala. Na czym polega ten nowoczesny sposób zamawiania jedzenia? 
Biznes i inwestycje

Samoobsługowa witryna z jedzeniem stanęła w CH Fala. Na czym polega ten nowoczesny sposób zamawiania jedzenia? 

246
Too good to go - Szczecin Michał Wierzbicki

Smart Bistro to samoobsługowa witryna, w której można odbierać zamówione wcześniej posiłki. Jedno z takich urządzeń stanęło w szczecińskim Centrum Handlowym Fala. Jak działa taka „lodówka”?

 

Smart Bistro to inteligentne rozwiązanie dla niemarnowania czasu. W pierwotnym założeniu pomysł obmyślony został z myślą o pracownikach różnych firm. Twórcy projektu zapewniają, że dokonywanie zakupów jest najszybsze i najprostsze, bowiem przeciętny czas złożenia zamówienia to około 40 sekund. Konsument nie traci czasu na zapoznanie się z ofertą oraz nie stoi w długich kolejkach, jak ma to miejsce w tradycyjnych restauracjach. Ze składem dania, jego kalorycznością, jaki i alergenami może zapoznać się już na etapie składania zamówienia, które dokonywane jest za pomocą aplikacji. Zamówienie należy złożyć dzień wcześniej, by kolejnego dnia móc cieszyć się ulubionymi smakami. 

Liczba pozycji w menu jest spora, a sama oferta dań dość zróżnicowana. Do wyboru mamy posiłki na każdą porę obiadową w ciągu dnia, również w wersji wegetariańskiej. W menu znajdziemy także propozycje soków czy smoothie. 

Odbieranie paczek nie jest skomplikowane. Opiera się na podobnej zasadzie, co odbieranie przesyłek z paczkomatów kurierskich. Po rozmowie z pracownikiem i podaniu kodu z aplikacji drzwi automatu otwierają się. 

Powiązane artykuły

Biznes i inwestycje

Zamykają ulicę na dobre. Będą objazdy z powodu dużej inwestycji

W związku z robotami w ramach przebudowy ulicy Kredowej od poniedziałku 4...

Biznes i inwestycje

Plac Orła Białego przejdzie prawdziwą metamorfozę. Ruszył przetarg na wykonanie tej inwestycji

Ten fragment Starego Miasta od lat czeka na rewaloryzację i wygląda na...

Biznes i inwestycje

Off-shore ze Szczecina na Bałtyk. Kiedy popłynie do nas energia?

Wizja energii odnawialnej nie tyle jest modna, ile opłacalna. Wiele krajów skusiło...

Biznes i inwestycjeEkologia i zdrowie

Paulina Łątka: „Zielone miasto w praktyce”

„Szczecin to zielone miasto, w którym troska o drzewa i tereny zielone...