Home Sport Pogrom z Białymstokiem. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał
Sport

Pogrom z Białymstokiem. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał

322

Futsal Szczecin potwierdza swoje aspiracje i daje wyraźny sygnał rywalom. W drugiej serii spotkań w rozgrywkach I ligi futsalu nasz team odniósł drugie zwycięstwo. 6:1 z trudnym rywalem z Białegostoku robi wrażenie.

 

Jeszcze przed meczem prezes Futsalu Szczecin, Paweł Płuciennik, podkreślał, że Futbalo Białystok to trudny rywal, z którym naszej drużynie ciężko się grało. Zapowiadał się zatem twardy i wyrównany mecz. Tymczasem Futsal Szczecin całkowicie zdominował rywali i zasłużenie wygrał 6:1.

 

– Kolejne historyczne zwycięstwo naszej drużyny – nie kryje radości Paweł Płuciennik. – Do tej pory nie udało nam się pokonać ekipy z Białegostoku, ale jak wygraliśmy, to w imponującym stylu. Po pierwszej połowie schodzimy z parkietu z zaliczką czterech bramek, a w drugiej pozwoliliśmy przeciwnikowi przejąć inicjatywę, natomiast skuteczna gra z kontry przyniosła nam kolejne dwie bramki. Cieszy, że to drugi mecz, w którym zawodnicy nie popełniają błędów na parkiecie. Jest sporo nowych zawodników i potrzebujemy trochę czasu, żebyśmy grali jeszcze lepiej. Gratulacje dla drużyny i trenera. Dzisiaj mamy zespół, z którym każdy w tej lidze powinien się liczyć – dodaje.

 

To już druga wygrana w sezonie. Bilans bramek 10:2 robi wrażenie. Futsal Szczecin z kompletem punktów plasuje się w czołówce tabeli i daje wyraźny sygnał i rywalom oraz kibicom, że w tym sezonie będzie grał o najwyższą stawkę, czyli o awans do ekstraklasy.

 

Kolejne ligowe starcie już 7 października, Futsal Szczecin zagra na wyjeździe z KKF Konin.

Powiązane artykuły

Sport

Po 3000 złotych kary dla każdego kibica Wilków Morskich

Stargardzcy funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podczas przejazdu zorganizowanej grupy kibiców na...

Sport

Wyszli z autobusu i od razu zagrali. Przegrali okrutnie ten mecz

Była nawet obawa, że do pojedynku nie dojdzie, ale na dwadzieścia minut...

Sport

Nasz chłopak Mistrzem Świata. Nie dokonał tego nawet Gołota

16-letni Fabian Urbański ze Skorpiona Szczecin został mistrzem świata kadetów w wadze...

Sport

Kibice zatrzymani przed meczem Spójnia-Wilki

Gorąca atmosfera przed derby pomiędzy Spójnią a Wilkami Morskimi miała już swój...