Home Biznes i inwestycje Netto Arena wypełni się specjalistami z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz
Biznes i inwestycje

Netto Arena wypełni się specjalistami z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz

152

Trzy dni pełne budowlanych nowości, ponad 100 firm z branży, tysiące porad, setki zadowolonych klientów – tak zapowiadają się targi Bud-Gryf & Home, które odbędą się 22-24 marca w Netto Arenie.

 

Bud-Gryf & Home to największe targi branżowe na Pomorzu Zachodnim. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 7500 osób! Ich historia ma już trzy dekady. Przez ten czas w Szczecinie zaprezentowały się dziesiątki tysięcy firm z branży budowlanej i wnętrzarskiej. Na kolejną edycję targów zapraszamy w weekend 22-24 marca 2024 roku. To właśnie wtedy hala widowiskowo-sportowa Netto Arena wypełni się specjalistami z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz, którzy nie tylko zaprezentują najnowocześniejsze technologie i budowlane rozwiązania, ale także chętnie wymienią się swoim doświadczeniem, udzielą cennych rad i okazyjnych rabatów.

– Obecność na targach to zawsze dobra okazja do nawiązania nowych relacji i pozyskania kolejnych partnerów biznesowych. Stoiska wypełnią się nowymi technologiami i materiałami budowlanymi, narzędziami, maszynami oraz dekoracjami i produktami niezbędnymi do wykończenia domów i wnętrz. Do tego warsztaty, pokazy i prelekcje – informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Jak co roku stoiska wystawców zostaną poddane ocenom odwiedzających oraz naszego targowego jury, które z niezwykłą pieczołowitością dokona weryfikacji zgłoszonych produktów, a następnie wręczy medale „Wyróżniony Wyrób” tym, które charakteryzują się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością.

– Wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej – mówi Celina Wołosz.

W trakcie trzydniowych targów będzie można wziąć udział w wielu ciekawych spotkaniach. Od czwartku, 21 marca Netto Arena będzie gościć uczestników konferencji „Energia Miasta Szczecin. Niezależność Energetyczna Miast i Gmin 2024.” Nadchodzącej edycji będzie towarzyszyć już po raz 15. konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 22-24 marca. Wstęp, parking oraz szatnia dla odwiedzających będą bezpłatne.

Powiązane artykuły

Biznes i inwestycje

Ta część Parku Kasprowicza zmieni się nie do poznania! Jest pozwolenie na przebudowę

Aleja Fałata, będąca głównym szlakiem spacerowym szczecińskiego Parku Kasprowicza, zostanie gruntownie przebudowana...

Biznes i inwestycje

Lotnisko w Goleniowie czeka ważna inwestycja. Właśnie podpisano umowę

Na terenie lotniska w podszczecińskim Goleniowie zostanie wykonany nowy system świetlnych pomocy...

Biznes i inwestycjeW regionie

Park rozrywki Hossoland ze sporym opóźnieniem

Inwestor, Grupa Hosso, obiecuje gościom parku m.in. niezwykłe kolejki górskie i karuzele....

Biznes i inwestycje

Przekazano teren pod budowę drogi. Wiele się tu zmieni

Wczoraj przekazano wykonawcy teren pod budowę drogi ul. Olszynki Grochowskiej. Czas realizacji...