Home Aktualności Nagi mężczyzna szedł środkiem ulicy w Szczecinie
Aktualności

Nagi mężczyzna szedł środkiem ulicy w Szczecinie

22.3k

Wczoraj na skrzyżowaniu ul. Sczanieckiej i Emilii Plater w Szczecinie ok. godz. 18 zauważono mężczyznę, który spacerował nago środkiem jezdni. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe. 29-latek z powodu swojego zachowania trafił do szpitala.

 

Jak można zobaczyć na nagraniu opublikowanym przez jednego z przechodniów w serwisie społecznościowym, mężczyzna szedł z opuszczonymi spodniami środkiem jezdni w stronę ul. Jana Matejki. Poza tym na sobie miał tylko buty. Na miejsce została wezwana policja.

 

– Wczoraj ok. godz. 17:52 policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który bez odzieży idzie przez skrzyżowanie na ul. Sczanieckiej a E. Plater – informuje kom. Anna Gembala, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. – Funkcjonariusze zatrzymali tego mężczyznę. Na miejsce wezwali Pogotowie Ratunkowe, które zabrało mężczyznę do jednego ze szpitali.

 

Zdarzenie tego typu zakwalifikowane może być jako czyn nieobyczajny, za który grozi areszt, ograniczenie wolności lub grzywna do 1500 zł. Postanowiono jednak przewieźć mężczyznę do szpitala, ponieważ jego zachowanie wzbudzało słuszne wątpliwości służb co do jego stanu zdrowia psychicznego. 

 

– Po godz. 18 otrzymaliśmy wezwanie o 29-latku, który spacerował półnagi na środku ulicy – podaje Paulina Heigel, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. –  Jego parametry życiowe były w normie, ale ze względu na zaburzenia zachowania został przewieziony do szpitala.

Powiązane artykuły

Aktualności

Były wojewoda usłyszy zarzuty? Jest zawiadomienie do prokuratury

Szczecińska delegatura Najwyższej Izby Kontroli skierowała do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia...

Aktualności

Auto to nie czołg – kierowca musi mieć widoczność. Lecą mandaty za nieodśnieżone pojazdy, nawet 3000 zł

Kiedyś za jazdę nieodśnieżonym samochodem kierowcy płacili mandaty od 20 do 500...

Aktualności

Wreszcie jest! Ta choinka robi wrażenie

Choinka przed Urzędem Miasta robi wrażenie. Szczególnie po zachodzie słońca! Mieszkańcy, z...

Aktualności

Chcesz pomóc – nie daj się oszukać! Prawdziwi wolontariusze czekają na pomoc

Pukają do drzwi i proszą o datki. Nie wiadomo jednak, kto te...