Home Aktualności Lodowiska na Pomorzu Zachodnim. Wiemy, kiedy będą otwarte
Aktualności

Lodowiska na Pomorzu Zachodnim. Wiemy, kiedy będą otwarte

158

Na dworze coraz zimniej, ale dla miłośników sportów na świeżym powietrzu nie jest to powód do zmartwień. Za kilka tygodni rusza sezon łyżwiarski. Gdzie na Pomorzu Zachodnim będzie można w tym roku pojeździć na łyżwach? 

 

W Szczecinie miejskie lodowisko znajdziemy przy Netto Arenie. W poprzednich latach ślizgawka cieszyła się dużą popularnością – tylko w ubiegłym sezonie sprzedanych zostało ponad 42 tysiące biletów. Lodowisko gotowe będzie jeszcze przed zimą – jego otwarcie zaplanowano na 24 listopada. 

 

W Stargardzie budowa miejskiego lodowiska ciągle jeszcze trwa. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to obiekt przy ul. Sportowej zostanie otwarty dla mieszkańców 1 grudnia. Nie wiadomo na razie, czy uruchomiona zostanie ślizgawka w Koszalinie. W zeszłym roku z powodu wysokich kosztów utrzymania koszalinianie musieli czekać na otwarcie aż do stycznia i do końca nie było wiadomo, czy lodowisko w ogóle ruszy. Miejską ślizgawkę znajdziemy także w Kołobrzegu – już niedługo ma być również wygodniej, bo miejscy radni podjęli decyzję o modernizacji kołobrzeskiego obiektu. Ślizgawka zostanie zadaszona, a to sprawi, że będzie można z niej korzystać nawet 6 miesięcy w roku. 

 

Miejskie lodowiska na Pomorzu Zachodnim będą dostępne dla mieszkańców do końca lutego. Warto tej zimy spróbować swoich sił w jeździe na łyżwach. To wspaniała forma rekreacji, która dostarcza wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To też świetna okazja, aby wzmocnić swoją kondycję – jazda na łyżwach angażuje wiele mięśni, wzmacnia nogi, pośladki, brzuch i plecy. A do tego to wszystko na świeżym powietrzu. 

Powiązane artykuły

Aktualności

Dawcy szpiku nadal poszukiwani! Zostań Bliźniakiem Patrycji ze Szczecina!

Swojego bliźniaka genetycznego nadal poszukuje Patrycja ze Szczecina. Wolontariusze fundacji oraz przyjaciele...

Biznes i inwestycjeAktualnościLifestyle

Szczecin drugim najlepszym miastem do życia w Polsce – wyniki badania BEAS

Z oceną lokalizacji 8,9/10 Szczecin zajął drugie miejsce w rankingu badania BEAS...

Aktualności

„Zbyt miła obsługa” i „zbyt intensywne światło”: znamy wyniki testów Fabryki Wody

Testy zakończone, czas na podsumowanie. Jaka jest Fabryka Wody w opinii osób,...

Aktualności

Zamkną dla ruchu dwie ulice

Przebudowa ulic w ramach projektu związanego z modernizacją układu drogowego na północy...