Home Sport Iskierka zagra z Gwardią. To mecz „podwyższonych” emocji?
Sport

Iskierka zagra z Gwardią. To mecz „podwyższonych” emocji?

155

Są takie spotkania, które budzą zainteresowanie i spore emocje na długo przed ich rozpoczęciem. Niewątpliwie do takich pojedynków można zaliczyć mecz z Gwardią Koszalin, który już w najbliższą sobotę OKS Iskierka Mirand Szczecin rozegra przed własną publicznością.

 

Nadchodzący pojedynek z Gwardią Koszalin będzie kolejną okazją dla szczecińskiej Iskierki do zdobycia tak pożądanych punktów. Jedno jest jednak pewne: łatwo nie będzie. Zespół prowadzony przez byłego szkoleniowca takich drużyn jak Polonia Bytom czy Miedź Legnica – Ireneusza Kościelniaka, w bieżącej rundzie wygrał niemal wszystkie swoje spotkania. Pozwala mu to zajmować 3. miejsce w ligowej tabeli, ze stratą jedynie dwóch punktów do prowadzących Wybrzeża Rewalskiego Rewal i koszalińskiego sąsiada – Bałtyku. Dodatkowo, po ostatniej porażce ze wspomnianym Wybrzeżem, Gwardziści z całą pewnością będą jeszcze mocniej zdeterminowani, by nadrobić stracone przed tygodniem punkty.

 

Jednak Iskierka również ma całkiem dobre powody by jeszcze więcej serca i wysiłku włożyć w najbliższe spotkanie. Trzeba to powiedzieć otwarcie: ostatni dorobek punktowy podopiecznych Macieja Majewskiego nie jest najwyższy. Po dwóch ostatnich rozegranych spotkaniach z Orłem Wałcz i Odrą Chojna, drużyna z prawobrzeża Szczecina dopisała do swojego konta tylko jeden punkt, który zdobyła remisując w ostatniej kolejce. Tym samym, obecnie Iskierka zajmuje dopiero 7. miejsce w tabeli IV ligi.

 

Do dyspozycji trenera Majewskiego i jego asystentów dostępni będą wszyscy zawodnicy Iskierki.

 

Pomimo tego, że prognozy pogody na najbliższy weekend nie napawają szczególnym optymizmem, wielce prawdopodobnie, że szczecińskich sympatyków piłki nożnej nie zabraknie i przybędą na stadion przy ul. Topolowej by wspierać szczecinian. Pierwszy gwizdek sędziego został zaplanowany na godzinę 13:00.

 

Co ciekawe, tuż przed rozpoczęciem spotkania kibice Iskierki będą mogli zdobyć jedną z klubowych retro koszulek, które będą rozdawane przez zawodników. Dodatkowo, sympatyków Klubu z Topolowej tego dnia będzie czekać będzie skromny poczęstunek w postaci rozgrzewającej herbaty.

Powiązane artykuły

Sport

Pogoń powalczy z Wisłą Kraków o Puchar Polski. Będzie bezpłatna Strefa Kibica Netto Arena

2 maja na Stadionie Narodowym Pogoń Szczecin powalczy z Wisłą Kraków o...

AktualnościSport

W Teatrze Letnim powstanie strefa kibica na finał Pucharu Polski

To dobra wiadomość dla tych, którzy chcą dopingować szczecińską Pogoń w finale...

Felietony Sport

Zanosi się na wielkie bieganie. Ponad 1000 uczestników

Ponad 1000 biegaczy zapisało się już na 5 edycję Szczecińskiego Biegu Nocnego....

Sport

Trwa turniej Pucharu Polski. To największa taka impreza w historii Szczecina

Dziś i jutro na Jasnych Błoniach króluje petanka. Najlepsi zawodnicy z całej...