Home Aktualności Zaginął 14 sierpnia 2021. Choć śledczy dokonali zatrzymania, los Sebastiana wciąż jest nieznany
AktualnościW regionie

Zaginął 14 sierpnia 2021. Choć śledczy dokonali zatrzymania, los Sebastiana wciąż jest nieznany

161

Wysiadł z samochodu i pobiegł w pole kukurydzy, nigdy już nikt go nie zobaczył. Hipotez w sprawie zaginięcia Sebastiana Sierpińskiego powstało wiele.  Wciąż figuruje na liście osób zaginionych. Choć śledczy dokonali zatrzymania mężczyzny, który mógł mieć związek z tajemniczym zaginięciem poszukiwanego, to nie udzielają żadnych informacji w tym zakresie. Pytań jest coraz więcej, a odpowiedzi… brak.

 

To historia niczym powieść kryminalna, z tą różnicą, że to nie fikcja… a jedno z najbardziej przedziwnych zaginięć, o jakim można mówić. Sebastian Sierpiński rozpłynął się w polu kukurydzy dokładnie 14 sierpnia 2021 roku około godziny 21:30 w okolicach miejscowości Wirówek pod Gryfinem, od tamtego momentu nikt go nie widział, nikt nie miał z nim kontaktu. 

 

Tego dnia, Sebastian Sierpiński jechał samochodem ze swoim szefem. Poszukiwany 26-latek zaczął nagle nerwowo spoglądać w lusterka. Mężczyzna miał być przerażony, choć szef zaginionego Sebastiana nie wie, co spowodowało takie emocje. Według zeznań, Sebastian miał nagle otworzyć drzwi, wysiąść i pobiec w stronę pola kukurydzy. Bez żadnego komentarza, żadnej informacji, żadnego wyjaśnienia. Nigdy już go nie widziano. 

 

W poszukiwania zaangażowało się mnóstwo osób: strażacy, policjanci, wolontariusze. Wykorzystywano psy tropiące, drony… bezskutecznie. Im więcej czasu mijało od zaginięcia mężczyzny, tym więcej pojawiało się pytań. 

 

Miesiąc po zniknięciu 26-latka znaleziono kapelusz wyglądający tak samo, jak ten, który Sebastian miał w dniu zaginięcia. Śledczy nie mogli się jednak oprzeć wrażeniu, że kapelusz pojawił się nieprzypadkowo, bo przecież… wcześniej okolice przeczesano i kapelusza nie było. Ktoś go podrzucił? A jeśli tak, to w jakim celu? 

 

Historię zaginięcia Sebastiana poznacie w Pokoju Zbrodni Super Expressu. 

 

 

Na początku września miało dojść do przełomu w sprawie. Policjanci zatrzymali znajomego mężczyzny, który mógł mieć wiedzę o tym, co się wydarzyło. Śledczy jednak dla dobra śledztwa nie ujawniają żadnych informacji, a kolejne pytania się piętrzą. I pomimo intensywnej pracy dochodzeniowców, los Sebastiana nadal pozostaje nieznany. Wciąż figuruje na liście osób zaginionych.

Powiązane artykuły

Aktualności

Mróz nie wystraszył. Tłumy na Jarmarku [GALERIA FOTO]

Pogoda dziś nie rozpieszcza, ale na Jarmarku Bożonarodzeniowym pojawia się coraz więcej...

W regionie

Mieszkańcy oburzeni wycinką. Czy to było konieczne?

Kasztanowiec, klon i dwa jesiony poszły pod topór. Mieszkańcy są oburzeni twierdząc,...

W regionie

Trwa policyjna obława. Podejrzany o usiłowanie zabójstwa może być uzbrojony i niebezpieczny

Poszukiwania mają związek z incydentem, do którego doszło w nocy. Jak przekazano,...

W regionie

Radny straci mandat? Żąda tego wojewoda

Wczoraj do Rady Miasta w Goleniowie wpłynęło pismo w którym wojewoda wzywa...