Home Aktualności Trwają poszukiwania studenta ze Szczecina. Nie wiadomo gdzie przebywa od 10 dni
Aktualności

Trwają poszukiwania studenta ze Szczecina. Nie wiadomo gdzie przebywa od 10 dni

1.3k

14 listopada kołobrzeska policja poinformowała o zaginięciu szczecinianina Sebastiana Jakubczaka. 24-latek ostatni raz widziany był w nocy z 10 na 11 listopada ok. godz. 2:00 w Kołobrzegu przy ul. Dworcowej, gdy opuszczał klub Underground. Funkcjonariusze wciąż prowadzą poszukiwania. 

 

Młody mężczyzna nie wrócił ani do czasowego miejsca pobytu w Kołobrzegu, ani do domu w Szczecinie. W momencie uznania Sebastiana Jakubczaka za zaginionego służby przeszukały m.in. okolice rzeki Parsęta, ale te czynności nie przyniosły rezultatu. Dziś minie 10 dni od momentu, gdy mężczyzna był widziany ostatni raz. 

– Na tę chwilę mogę tylko powiedzieć, że jednostka dalej go poszukuje. Nic więcej nie zostało ustalone – mówi sierż. sztab. Karolina Seemann, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. 

Przypominamy rysopis zaginionego opublikowany przez policję: około 194 cm wzrostu, włosy krótkie, znaki szczególne: na twarzy widoczne bielactwo.

Ubiór: spodnie ciemne typu jeans; buty sportowe koloru biało-czarnego; ciemny golf; kurtka koloru granatowego, pikowana, długa.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu, należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu pod nr tel. – 47 78 46 511 lub 47 78 46 512.

Powiązane artykuły

AktualnościEkologia i zdrowie

Kolorowy Szczecin. Ponad 25 000 kolorowych roślin

„Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i...

AktualnościLifestyleTurystyka

Zwiedzanie Szczecina nigdy wcześniej nie było takie łatwe

Lubisz spacerować po Szczecinie i chciałbyś poznawać jego historię oraz ciekawostki na...

Aktualności

Niedługo ruszy nabór wniosków o tramwaje z Krajowego Planu Odbudowy. Czy Szczecin wykorzysta tą szansę?

Jak poinformował portal transport-publiczny.pl, Centrum Unijnych Programów Transportowych zapowiedziało rozpoczęcie konkursu na...

AktualnościTurystyka

Prawie stuletni szczeciński tramwaj odnalazł się w Krakowie i odzyskał swoją świetność 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie ma powody do dumy. Do kolekcji zabytkowych...