Home Lifestyle Niebawem pojawi się wyjątkowa kawiarnia na gastronomicznej mapie Szczecina. To wielki powrót marki
Lifestyle

Niebawem pojawi się wyjątkowa kawiarnia na gastronomicznej mapie Szczecina. To wielki powrót marki

5k
fit cake w szczecinie
Krystyna Łopatto poprowadzi nową kawiarnię w Szczecinie.

 Wkrótce mieszkańcy Szczecina będą mogli cieszyć się nową, unikalną kawiarnią, która z pewnością wyróżni się na mapie miasta. Fit Cake, jedyna sieć nie-cukierni w Polsce, otworzy swoje drzwi na rogu Alei Piastów i ulicy Jagiellońskiej, oferując wyjątkowe doznania smakowe miłośnikom zdrowych deserów.

 

Franczyza Fit Cake zadebiutowała już w Szczecinie, wcześniej mieszcząc się przy ulicy Śląskiej. Po pewnym czasie lokal zniknął z krajobrazu miasta, ale teraz powraca w nowej lokalizacji położonej na skrzyżowaniu Alei Piastów i Jagiellońskiej, kontynuując misję promowania zdrowego stylu życia.

– Kawiarnia Fit Cake wyróżnia się przede wszystkim innowacyjnym podejściem do świata deserów – mówi Krystyna Łopatto, właściciel kawiarni.

W kontraście do tradycyjnych cukierni, Fit Cake specjalizuje się w kreowaniu wyjątkowych smaków bez dodatku cukru, laktozy i glutenu. To nie tylko kawiarnia, ale prawdziwa oaza dla tych, którzy pragną cieszyć się wyrafinowanymi słodkościami, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.

– Dla wielu osób Fit Cake staje się fascynującą alternatywą, ponieważ umożliwia im doświadczanie intensywnych smaków deserów bez obciążenia w postaci wyrzutów sumienia czy troski o dodatkowe kilogramy. Koncepcja „niecukierni” odzwierciedla filozofię Fit Cake, która zakłada, że pyszne słodkości nie muszą być obciążone nadmiarem cukru czy niezdrowych składników – mówi Rafał Kościuk, właściciel marki.

Fit Cake przekracza granice tradycyjnej kawiarni, dążąc do stworzenia przestrzeni, w której zdrowe i smaczne jedzenie idą w parze.

– W Szczecinie brakowało takiego miejsca, w którym klienci mogliby rozkoszować się wykwintnymi kompozycjami smakowymi, jednocześnie ciesząc się pełnią życia i energią. Fit Cake to lokal, w którym świadome wybory żywieniowe stają się integralną częścią przyjemności kulinarnej, a każdy kęs to nie tylko doświadczenie smakowe, ale również dbałość o swoje zdrowie – mówi Krystyna Łopatto, franczyzobiorczyni Fit Cake w Szczecinie i podkreśla, że każdy produkt serwowany w kawiarni jest nie tylko zdrowy, ale również wyjątkowo smaczny. – Przywiązujemy wagę do transparentności, dołączając informacje żywieniowe do każdego ciasta, tortu czy batonika, które zawierają skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników – dodaje.

Otwarcie szczecińskiej kawiarni Fit Cake planowane jest jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, a wybór lokalizacji nie jest przypadkowy. Krystyna Łopatto zdradza, że decyzja o umieszczeniu kawiarni przy skrzyżowaniu Alei Piastów i Jagiellońskiej wynika z rewitalizacji ulicy Jagiellońskiej i Alei Wojska Polskiego. Ta dynamiczna część miasta staje się gościnnym miejscem, a przebudowa śródmieścia sprawia, że jest to miejsce idealne.

Fit Cake to nie tylko kawiarnia, to miejsce, w którym zdrowe i pyszne desery łączą się z troską o klienta i jego świadome wybory żywieniowe – zapewnia Krystyna Łopatto. Mieszkańcy Szczecina już niebawem będą mieli okazję przekonać się o unikalności tego miejsca, które stanie się istotnym elementem kulinarnej mapy miasta.

Tak będzie wyglądało wnętrze kawiarni.

Powiązane artykuły

LifestyleRozmowy

Restauracyjka na gastronomicznej pustyni. Dlaczego Tutaj jest właśnie tutaj?

Większość szczecinian jest na Krzekowie jedynie przejazdem. Szczególnie zimą niewielu się w...

LifestyleRozmowy

Ola maluje, ale nie szpachluje. Z nami rozmawia o trendach w makijażu na nadchodzącego Sylwestra

Jakie trendy w makijażu będą obowiązywały na nadchodzącego Sylwestra? Czy trudno taki...

Lifestyle

Będzie smacznie, kolorowo i bardzo świątecznie. Już za tydzień rusza Jarmark

Już za tydzień rozpoczyna się tegoroczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy. Na odwiedzających będą...

KulturaLifestyleRozmowy

Młodzi szczecinianie są kreatywni, ciekawi świata, także tego artystycznego

Anna Dworakowska lubi kreatywność i zaraża nią innych, szczególnie najmłodszych szczecinian. Stworzyła...