Home Kultura Tęsknicie za śniegiem? Mamy go
KulturaLifestyle

Tęsknicie za śniegiem? Mamy go

556

Jeśli stęskniliście się już za białymi świętami i zaśnieżonymi placami przygotowaliśmy specjalnie dla Was „Śnieżną Pastorałkę”! Świąteczny utwór wyśpiewany przez młodych i utalentowanych artystów zabiera nas w podróż po Szczecinie pełnym magicznych miejsc i momentów. Pomerania Brokers jest mecenasem świątecznego utworu.

 

„Śnieżną Pastorałkę” wykonują młodzi i bardzo zdolni wokaliści: Kornelia Sadowska – uczennica szkoły podstawowej i licealista Bartosz Żugaj, którzy na co dzień szlifują swój talent w Studiu Wokalnym Damiana Wójcika. Towarzyszą im równie zdolne dzieci ze szkoły „Muzyczny Dom” w Grzędzicach, które pięknie wyśpiewały wpadającą w ucho melodię. Za stronę muzyczną oraz kompozycję utworu odpowiada Krzysztof Baranowski, a autorką tekstu jest Anna Ołów Wachowicz.

Scenerię do „Śnieżnej Pastorałki” stworzono w szczecińskiej Willi Lentza, której zapierające dech wnętrza oraz dekoracje przygotowane przez Katarzynę Banuch we współpracy z kwiaciarnią Flora Loft oraz Salonikiem Zielony Koliber idealnie oddają ducha Świąt.

Gośćmi specjalnymi pastorałki są Prezydent Szczecina, Piotr Krzystek oraz znani szczecinianie: Hania Beza – Szczecińska Beza, Aleksandra Hopke – Hoca Candle, Monika Szymanik – Kamienica w Lesie i Radosław Janukiewicz.

Pastorałka powstała pod Mecenatem Miasta Szczecin oraz we współpracy z Willą Lentza. Patronem medialnym akcji jest Szczeciner.pl

Zapraszamy do wspólnego śpiewania!

Powiązane artykuły

KulturaSport

Bardziej o Górniku, czy o Śląsku? Jak z „Chopcami” rzecz się miała? 

Jedni powiedzą, że to jest opowieść o legendzie na piłkarskiej mapie Polski,...

Kultura

Hrabiny dają radę…

Zasadniczy problem z „Hrabinami” jest taki, że nie można kupić na nie...

Lifestyle

Wielkie święto graczy na Netto Arenie

29 marca w Netto Arenie odbędzie się festiwal gier komputerowych na Pomorzu...

Lifestyle

Jakie plany na Dzień Kobiet? 8 marca w Szczecinie sporo się dzieje

8 marca to wyjątkowy i ważny dzień dla wielu pań. W tym...