Home Aktualności Teatralna wersja popularnego programu telewizyjnego już niedługo w Szczecinie!
Aktualności

Teatralna wersja popularnego programu telewizyjnego już niedługo w Szczecinie!

196
fot. TVN24

Ta audycja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, ale w swojej teatralnej wersji bije wszelkie rekordy. Już w następną sobotę, 27 kwietnia, do Netto Areny przyjadą twórcy „Szkła Kontaktowego”, aby przed żywą widownią pokazać sztukę opartą na telewizyjnym pierwowzorze. 

„Szkło Kontaktowe Live&Touch” zostało pomyślane przez TVN24 i Teatr 6. Piętro  jako niezwykła okazja na dialog widowni z ludźmi dobrze znanymi ze szklanego ekranu. A na czym ta formuła polega?

– Prowadzący, loża szyderców i gość specjalny mają możliwość nawiązania żywego i wyjątkowego dialogu z publicznością pełnego ciętych ripost i niewymuszonych żartów. Podczas spektaklu publiczność może zabierać głos, tak samo jak podczas programu telewizyjnego, do czego zachęcają ich gospodarze wydarzenia. Widzowie mogą skorzystać z rzadkiej okazji stanięcia twarzą w twarz z gospodarzami Szkła Kontaktowego i podzielenia się z nimi swoimi opiniami – zapewniają organizatorzy wydarzenia. 

Niewątpliwie największymi gwiazdami tej sztuki będą politycy – redakcja „Szkła Kontaktowego” przygotowała dla widzów krótkie materiały wideo pokazujące najśmieszniejsze sytuacje z ich życia, zebrane na przestrzeni dziewiętnastu lat istnienia tej popularnej audycji. Zostaną one pokazane w trakcie przedstawienia. 

To wydarzenie łączące teatr, telewizję i hydepark z pewnością spotka się z życzliwym przyjęciem ze strony szczecińskiej publiczności. Jego reżyserem jest Eugeniusz Koron, a w obsadzie znaleźli się: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński, Marek Przybylik, Jerzy Iwaszkiewicz, Henryk Sawka, Grzegorz Markowski, Tomasz Jachimek, Katarzyna Kwiatkowska, Michał Kempa, Katarzyna Kasia i Szymon Jachimek. 

Początek przedstawienia zaplanowano na godzinę 19:00, a bilety wciąż można kupić na stronie ebilet.pl. 

Powiązane artykuły

AktualnościTurystyka

„Szczecińska Majorka” otwiera się 1 czerwca. Jest nowość w sprzedaży biletów

Tradycyjnie, już od 1 czerwca wszyscy miłośnicy wodnych i słonecznych kąpieli, będą...

AktualnościMotoryzacja

Sukces szczecińskich motocyklistów. Powstał kolejny buspas dla motorów

Motocykliści mają z czego się cieszyć – właśnie zyskali kolejny dedykowany im...

Aktualności

Służby szukały zaginionej kobiety

Wyszła z domu przy ulicy Gwarnej około godziny 13 i los jej...

Aktualności

Procesje na ulicach Szczecina. Będzie dużo utrudnień dla kierowców

30.05.2024 r. w godz. 10:00 – 12:00 odbędzie się w Szczecinie procesja...