Home Aktualności SZCZECINER na nowej drodze
AktualnościZ perspektywy

SZCZECINER na nowej drodze

572
Redaktorzy prezentują makiety najnowszych numerów SZCZECINERa - portalu (gazety) i rocznika

W „Dniu Dobrych Wiadomości” mamy dla Was – naszym zdaniem – dobrą informację: SZCZECINER Magazyn Miłośników Stolicy Pomorza pojawia się w nowym wcieleniu. Od dziś, tj. 8 września 2023 r. działalność rozpoczyna regionalny portal informacyjny SZCZECINER.pl – Serwis Informacyjny Miłośników Szczecina i Pomorza.

 

Przedsięwzięcie realizują: Szymon Jeż, szef redakcji SZCZECINER’a, który odpowiada za rocznik i projekty wydawnicze oraz dziennikarz Rafał Remont, który kieruje portalem SZCZECINER.pl. Jak zgodnie mówią, tworzą wspólny projekt, ponieważ chcą wykorzystać życzliwość czytelników, z jaką od lat na lokalnym rynku spotyka się rocznik SZCZECINER, znany z prezentowania historii i budowania tożsamości miasta oraz regionu. Teraz nadszedł czas na budowanie nowego kanału informacyjnego w internecie. W ten właśnie sposób powstaje SZCZECINER.pl, nowe medium informacyjno-opiniotwórczo-lifestylowe. Poza Rafałem Remontem redakcję on-line tworzą Anna Pałamar i Krzysztof Dąbrowski, felietony pisze Anna Ołów-Wachowicz, zaproszenie do współpracy przyjęło już kilka innych osób, które z przyjemnością będą się dzieliły z czytelnikami swoimi opiniami w postaci interesujących tekstów.

 

SZCZECINER.pl chce być serwisem prezentującym rzeczywistość z ciekawszej strony. Redakcja chce nie tylko informować, ale wzorem rocznika, poszukiwać tematów i wątków oraz niestandardowego spojrzenia na Szczecin i Pomorze, na historię i teraźniejszość. Adresujemy nowy serwis oczywiście do mieszkańców Szczecina i okolic, oraz tych wszystkich, którzy są zainteresowani naszym miastem, gdyż „w byciu Szczecinerem nie chodzi o tylko miejsce zamieszkania, ale o emocjonalny związek ze Szczecinem”.

Powiązane artykuły

Aktualności

3 miesiące aresztu za „zabór” radiowozu. To „występek chuligański”?

Areszt tymczasowy zarządziła Prokuratura Okręgowa Szczecin-Śródmieście. To po kradzieży radiowozu, której dopuścił...

Aktualności

Pożar w akademiku przy Szwoleżerów

Nowy rok akademicki jeszcze na dobre nie ruszył, a w jednym z...

Aktualności

Gdzie i jak zgłosić swój problem? Jest nowa wersja Alert Szczecin

Dziura w chodniku utrudnia dojazd do pracy albo martwią cię przepełnione śmietniki?...

Aktualności

Pożar domu na Skolwinie. Policja podała nowe informacje

W nocy z soboty (30.09) na niedzielę (1.09) doszło do groźnego pożaru...