Home Sport Ruszyły zapisy! To jedna z najlepszych imprez biegowych w regionie
Sport

Ruszyły zapisy! To jedna z najlepszych imprez biegowych w regionie

45

Wystartowały zapisy na tegoroczne Biegowe Bulwarove. Kupując karnet na wszystkie 4 biegi można liczyć na promocyjną cenę.

Biegowe Bulwarove już na stałe wpisały się w wakacyjny kalendarz wydarzeń nad Odrą. Rekreacyjne przebieżki po szczecińskich bulwarach każdego roku przyciągają grono biegaczy, którzy lubią aktywnie spędzać czas i namawiają do tego innych. Właśnie ruszyła sprzedaż pakietów startowych na tegoroczne biegi. Przypomnijmy, Biegowe Bulwarowe to około 5 kilometrowa trasa poprowadzona prawobrzeżną stroną bulwarów, zahaczająca o Wyspę Grodzką, Bosmanat oraz zabytkowe Dźwigozaury. Start i meta biegu znajdują się na placu wieńczącym Łasztownię (pl. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy).

– Z biegami wystartujemy 22 czerwca i do końca sezonu wakacyjnego spotkamy się jeszcze trzy razy: 20.07, 24.08, 07.09 – informuje Celina Wołosz, rzeczniczka prasowa Żeglugi Szczecińskiej Turystyka Wydarzenia. – Opłata startowa dla każdego biegu będzie wynosiła 65 zł. W momencie zakupu karnatu na wszystkie cztery edycje cena wyniesie 240 zł. Każdy zawodnik w swoim pakiecie startowym znajdzie numer z chipem do pomiaru czasu, worko-plecak oraz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal z żaglowcem, który w sierpniu zacumuje w Szczecinie w trakcie finału regat The Tall Ships Races. Podobnie jak w przypadku innych biegów, również na Bulwarovym będą dedykowane koszulki, których zakup w cenie 50 zł będzie możliwy do 5 czerwca – dodaje.

Biegowe Bulwarove to także Biegi Kota Umbriagi, czyli zawody dla najmłodszych, w których mogą uczestniczyć dzieci urodzone w latach 2011-2022. Maluchy będą miały do pokonania od 200 do 500 m. Dystans będzie adekwatny do przedziału wiekowego. Cena za start w jednym Biegu Kota Umbriagi wynosi 50 zł. W momencie zakupu karnetu na wszystkie 4 edycje kwota wyniesie 180 zł. Każdy, nawet najmłodszy biegacz, po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal. Dedykowane Biegom koszulki będzie można kupić do 5 czerwca w cenie 35 zł.

Linki do zapisów:

Biegowe Bulwarove https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/biegowe-bulwarove

Bieg Kota Umbriagi https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/Bieg-Kota-Umbriagi

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę www.zstw.szczecin.pl

Powiązane artykuły

Sport

Szczecin regionalną stolicą MMA. W planach jest organizacja 10 gal

Czy Szczecin ma szansę miana regionalnej stolicy sztuk walki? Możliwe, wszystko za...

Sport

Mazurczak kontra Schenk. Czy King obroni tytuł Mistrza Polski?

Trefl Sopot zajął drugie miejsce w tabeli po rudzie zasadniczej. King był...

HistoriaSportWspomnieniaZ archiwum Szczecinera

Zanim pojawiła się Pogoń…

Pogoń Szczecin jest dla kibiców marką wyjątkową. Niezależnie od osiąganych wyników ligowych...

Sport

Młodzi koszykarze ze Szczecina z brązowym medalem Mistrzostw Polski!

Jedni czekają na rywala i zaczną niebawem walkę o obronę tytułu Mistrza...