Home Sport Roman Smirnov: Jesteśmy gotowi na mecz z liderem. Potrzebujemy wsparcia kibiców
Sport

Roman Smirnov: Jesteśmy gotowi na mecz z liderem. Potrzebujemy wsparcia kibiców

282

Już jutro Futsal Szczecin zmierzy się z Red Devils Chojnice, liderem futsalowych rozgrywek w I lidze. Wygrana szczecinian pozwoliłaby im wrócić do gry o miejsce na podium. Ale czy naszą drużynę stać na wygraną w meczu na szczycie?

 

Red Devils Chojnice to lider rozgrywek, na osiem rozegranych spotkań przegrał tylko jeden pojedynek. Futsal Szczecin zajmuje piąte miejsce w tabeli, ale ma jeden mecz mniej rozegrany w stosunku do rywali z czołówki. Wygrana z Chojnicami pozwoliłaby naszej drużynie powrócić do walki o podium rozgrywek, a przy odrobinie szczęścia, również do gry o awans do futsalowej ekstraklasy.

– To będzie dobre widowisko – zapowiada Roman Smirnov, trener Futsalu Szczecin. – Jesteśmy dobrze przygotowani do tego meczu fizycznie, mentalnie i psychologicznie. W zespole mamy jakieś mikrourazy, ale wszystko wskazuje na to, że jutro będę miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Motywować nikogo nie trzeba, gramy z liderem, to zawsze mobilizuje – tłumaczy.

Roman Smirnov zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwy mecz.

Szczecinianie nie zagrają w roli faworyta, ale pokazali już w tym sezonie, że przy dobrej dyspozycji są w stanie wygrać z każdym.

– Jesteśmy gotowi na mecz liderem. Potrzebujemy wsparcia kibiców, przyjdźcie i dopingujcie nas – apeluje szkoleniowiec Futsalu Szczecin.

Pierwszy gwizdek sędziego jutro o godzinie 18:00, tradycyjnie spotkanie rozegrane zostanie na hali przy ulicy Twardowskiego.

Powiązane artykuły

Sport

Ze Szczecina przez Legię do Udinese

Nowym trenerem Udinese, klubu z Serie A, będzie Kosta Runjaić, który w...

SportAktualności

Miała być feta, był najgorszy mecz finału

Kibice byli gotowi do świętowania. Gotowi byli również przedstawiciele ligi. Najmniej przygotowani...

Sport

Piłkarki Pogoni Szczecin z tytułem Mistrza Polski!

Niesamowite rozstrzygnięcia  w ostatniej kolejce kobiecej Ekstraligi w piłce nożnej. Piłkarski ze...

Sport

Brakuje jednego meczu. O krok do złota, teraz jedziemy do Sopotu

Brakuje tylko i aż jednego zwycięstwa. Jeśli ktokolwiek sądzi, że to będzie...