Home Polityka Prezydent Krzystek oficjalnie potwierdza. Wystartuje w wyborach
PolitykaAktualności

Prezydent Krzystek oficjalnie potwierdza. Wystartuje w wyborach

635

Sprawdzony Prezydent – codziennie lepszy Szczecin: Piotr Krzystek, lider Koalicji Samorządowej w Szczecinie oficjalnie zapowiedział start w wyborach samorządowych.

 

To już pewne: Koalicja Samorządowa będzie miała swoją reprezentację nadchodzących wyborach samorządowych. Kandydatów Koalicji Samorządowej znajdziemy na liście ogólnopolskiej oraz na lokalnych listach w wyborach do rad miasta oraz w powiatach i gminach, a także w wyborach do sejmików.

– Cieszę się, że tylu samorządowców – wójtów, burmistrzów, prezydentów – uwierzyło w nasz projekt i idzie razem z nami do tych wyborów. To są przecież wybory samorządowe, więc my samorządowcy powinniśmy odgrywać w nich największą rolę – mówi Piotr Krzystek, lider Koalicji Samorządowej w Szczecinie.

Reprezentację KS do rady miasta w Szczecinie znajdziemy na liście KWW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA. Kandydaci na listach do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, wystartują z ogólnopolskiej listy KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD.

W Szczecinie swój start potwierdził też urzędujący prezydent, Piotr Krzystek. Zapowiadając ubieganie się o nową kadencję, Krzystek powiedział:

– Podobnie jak Państwo, ludzie często pytają mnie czy chcę, czy jeszcze mogę, czy będę… Otóż mogę, ale przede wszystkim chcę startować w wyborach! Dlatego miło mi poinformować, że będę kandydował na Prezydenta Szczecina na nadchodzącą kadencję. Dlaczego? Ponieważ bardzo, bardzo dużo już zrobiliśmy razem, jako mieszkańcy Szczecina, lecz są przed nami jeszcze zadania – projekty, które dzięki memu doświadczeniu i dalszemu zaufaniu mieszkańców możemy razem zrobić – mam nadzieję, że będziemy mogli dalej zmieniać nasze miasto na lepsze.

Komitet wyborczy prezydenta ujawnił pierwszą odsłonę kampanii wyborczej – hasło, które będzie towarzyszyło kampanii: „Sprawdzony Prezydent, codziennie lepszy Szczecin”. Czym kandydaci Koalicji Samorządowej chcą przekonać do siebie wyborów? „Jesteśmy gotowi zarówno z programem jak i z kandydatami.

– Program na nową kadencję oraz nazwiska kandydatów zaprezentujemy w najbliższą środę, 14 lutego, w Walentynki. Data wyjątkowa i wierzę, że dzień zakochanych idealnie pasuje do wizji i pomysłów, która chcemy państwu przedstawić – mówi Kamila Marcinkiewicz, prezeska szczecińskiej Koalicji Samorządowej.

OKS działa od 2021 r. skupia blisko 30 organizacji samorządowych na terenie kraju. Samorządowcy od początku działalności prowadzą działania na rzecz wzmacniania i obrony samorządności na różnych szczeblach.

 

Powiązane artykuły

AktualnościW regionie

Śmiertelny wypadek na poligonie. Pojazd gąsienicowy przejechał dwóch żołnierzy

Około godziny 9:30 na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko doszło do tragicznego...

Aktualności

Miasto Szczecin przekaże ponad 1,7 mln zł na dodatkowe połączenia na trasach SKM

Miasto Szczecin przekaże ponad 1,7 mln zł na dodatkowe połączenia na trasach...

Aktualności

Jak to jest z czystością znaków drogowych? Ten przykład jest rażący

Jednym z zadań Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego jest utrzymanie w czystości...

Aktualności

Zielona woda w kranie. Czy jest to niebezpieczne? 

Dzisiaj ruszyła akcja Szczecińskiej Energetyki Cieplnej, mająca za zadanie wykryć pewne nieprawidłowości...