Home Polityka Prezydent Krzystek oficjalnie potwierdza. Wystartuje w wyborach
PolitykaAktualności

Prezydent Krzystek oficjalnie potwierdza. Wystartuje w wyborach

695

Sprawdzony Prezydent – codziennie lepszy Szczecin: Piotr Krzystek, lider Koalicji Samorządowej w Szczecinie oficjalnie zapowiedział start w wyborach samorządowych.

 

To już pewne: Koalicja Samorządowa będzie miała swoją reprezentację nadchodzących wyborach samorządowych. Kandydatów Koalicji Samorządowej znajdziemy na liście ogólnopolskiej oraz na lokalnych listach w wyborach do rad miasta oraz w powiatach i gminach, a także w wyborach do sejmików.

– Cieszę się, że tylu samorządowców – wójtów, burmistrzów, prezydentów – uwierzyło w nasz projekt i idzie razem z nami do tych wyborów. To są przecież wybory samorządowe, więc my samorządowcy powinniśmy odgrywać w nich największą rolę – mówi Piotr Krzystek, lider Koalicji Samorządowej w Szczecinie.

Reprezentację KS do rady miasta w Szczecinie znajdziemy na liście KWW PIOTRA KRZYSTKA KOALICJA SAMORZĄDOWA. Kandydaci na listach do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, wystartują z ogólnopolskiej listy KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD.

W Szczecinie swój start potwierdził też urzędujący prezydent, Piotr Krzystek. Zapowiadając ubieganie się o nową kadencję, Krzystek powiedział:

– Podobnie jak Państwo, ludzie często pytają mnie czy chcę, czy jeszcze mogę, czy będę… Otóż mogę, ale przede wszystkim chcę startować w wyborach! Dlatego miło mi poinformować, że będę kandydował na Prezydenta Szczecina na nadchodzącą kadencję. Dlaczego? Ponieważ bardzo, bardzo dużo już zrobiliśmy razem, jako mieszkańcy Szczecina, lecz są przed nami jeszcze zadania – projekty, które dzięki memu doświadczeniu i dalszemu zaufaniu mieszkańców możemy razem zrobić – mam nadzieję, że będziemy mogli dalej zmieniać nasze miasto na lepsze.

Komitet wyborczy prezydenta ujawnił pierwszą odsłonę kampanii wyborczej – hasło, które będzie towarzyszyło kampanii: „Sprawdzony Prezydent, codziennie lepszy Szczecin”. Czym kandydaci Koalicji Samorządowej chcą przekonać do siebie wyborów? „Jesteśmy gotowi zarówno z programem jak i z kandydatami.

– Program na nową kadencję oraz nazwiska kandydatów zaprezentujemy w najbliższą środę, 14 lutego, w Walentynki. Data wyjątkowa i wierzę, że dzień zakochanych idealnie pasuje do wizji i pomysłów, która chcemy państwu przedstawić – mówi Kamila Marcinkiewicz, prezeska szczecińskiej Koalicji Samorządowej.

OKS działa od 2021 r. skupia blisko 30 organizacji samorządowych na terenie kraju. Samorządowcy od początku działalności prowadzą działania na rzecz wzmacniania i obrony samorządności na różnych szczeblach.

 

Powiązane artykuły

Aktualności

Zmiany w zarządzie SEC. Adam Palacz nowym prezesem spółki

Roszady w zarządzie Szczecińskiej Energetyki Cieplnej stały się faktem. Nowym prezesem spółki...

Biznes i inwestycjeAktualności

W Podjuchach stanęła wiata-kuriozum. „Lepszy rydz niż nic”

Fakt, że wiaty na przystankach są jak najbardziej przydatne, szczególnie w trakcie...

AktualnościBiznes i inwestycjeTurystyka

Działki ogrodowe do likwidacji? Aż się prosi o przestrzeń ogólnodostępną

Łasztownia ma ogromny potencjał w kontekście zagospodarowania. Mocno może się zmienić również...

Biznes i inwestycjeAktualnościEdukacjaRozmowy

Katarzyna Rogoźnicka wyciąga młodzież z długów i apeluje: „Uczmy młodych oszczędzać”

„Kiedy w rozmowie proponuję, by sobie odkładali po 200 złotych miesięcznie, są...