Home Aktualności Praca ratownika to wielka odpowiedzialność. Trwa rekrutacja w Fabryce Wody
Aktualności

Praca ratownika to wielka odpowiedzialność. Trwa rekrutacja w Fabryce Wody

91

Powinni być sprawni fizycznie, odporni na stres i oczywiście świetnie pływać. Fabryka Wody poszukuje do pracy ratowników wodnych. Jakie wymagania trzeba spełniać?

 

W myśl zasady “dobry ratownik to suchy ratownik”, ratownicy w nowym, szczecińskim aquaparku będą musieli wykazać czujność w nadzorowaniu basenów, reagować na łamanie regulaminu i zapobiegać wypadkom. Odpowiedzialność jest spora, bo chodzi o przecież o bezpieczeństwo odwiedzających. Fabryka Wody poszukuje osób, które chciałyby pracować w aquaparku. Na początek doświadczenie nie jest konieczne. 

 

– Nabór prowadzimy dwutorowo. Szukamy osób, które już mają uprawnienia i mogą pracować w zawodzie ratownika wodnego na takich obiektach właśnie jak Fabryka Wody. Z drugiej strony szukamy również osób, które nie posiadają takich uprawnień, ale chciałyby je zdobyć, no i chciałyby po przejściu szkolenia, za które my płacimy, pracować u nas w charakterze ratownika wodnego przez określony czas – mówi Piotr Zieliński, rzecznik Fabryki Wody. 

 

Szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym i testami sprawnościowymi. Doskonale  opanowane trzeba mieć także zasady udzielania pierwszej pomocy. 

 

Obecnie w Fabryce Wody trwają testy i odbiory obiektu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kompleks basenowy zostanie otwarty dla mieszkańców na początku przyszłego roku. Chętni do pracy powinni pisać na adres mailowy ratownicy@fabrykawody.eu.

Powiązane artykuły

Aktualności

3 miesiące aresztu za „zabór” radiowozu. To „występek chuligański”?

Areszt tymczasowy zarządziła Prokuratura Okręgowa Szczecin-Śródmieście. To po kradzieży radiowozu, której dopuścił...

Aktualności

Pożar w akademiku przy Szwoleżerów

Nowy rok akademicki jeszcze na dobre nie ruszył, a w jednym z...

Aktualności

Gdzie i jak zgłosić swój problem? Jest nowa wersja Alert Szczecin

Dziura w chodniku utrudnia dojazd do pracy albo martwią cię przepełnione śmietniki?...

Aktualności

Pożar domu na Skolwinie. Policja podała nowe informacje

W nocy z soboty (30.09) na niedzielę (1.09) doszło do groźnego pożaru...