Home Aktualności Powraca Less Waste Market!
AktualnościLifestyle

Powraca Less Waste Market!

265
Foto: FB/lesswastemarket

Ciuchy, książki i akcesoria domowe- to wszystko będzie można znaleźć w już 22 edycji Less Waste Market. Na co można liczyć podczas największego pchlego targu w Szczecinie? 

 

Za oknem czuć powoli budzącą się do życia wiosnę, a co za tym idzie, potrzebę porządków w szafie. Nadmiar ubrań na zbyciu jednak nie jest problemem. Less Waste Market, które w najbliższą niedzielę będzie miało 22 edycję, to idealne miejsce dla tych, którzy nie tylko chcą pozbyć się nadmiaru rzeczy, ale też dać im drugie życie. Less Waste Market bowiem jest największym pchlim targiem w Szczecinie. Możemy tam znaleźć nie tylko ciuchy, ale i książki, płyty winylowe, sprzęt sportowy i wiele, wiele innych. Impreza cieszy się dużą rozpoznawalnością, nie tylko przez możliwość kupna czegoś taniej, ale i popularyzację idei ochrony środowiska. 

– Szykujcie ciuszki, bibelotki i uśmiechy i chodźcie do Hali Odra 3 marca na kolejną edycję LWM! Jak zwykle będzie okazja do sprzedaży, kupna, oddania, wymiany nie tylko odzieży, ale również książek, płyt, biżuterii, butów, wszelkich domowych szpargałków, akcesoriów dla zwierząt czy sprzętu sportowego. Zachęcamy do wystawienia sprzętu sportowego: rolki, wrotki, rower, ping pong – nie ma co siedzieć w chacie i gapić się w telefon – zachęcają organizatorzy.

Jeśli więc macie nadmiar czasu, ciuchów, czy po prostu chcecie pobuszować w skarbach z drugiej ręki, Less Waste Market będzie miejscem w sam raz dla was. Zgłoszenia dla sprzedających przyjmowane są do 29 lutego (do godziny 19:00). Wstęp dla wszystkich ciekawskich jest wolny. Wydarzenie odbędzie się 3 marca w Hali Odra od godziny 12:00. 

 

Powiązane artykuły

Aktualności

Dawcy szpiku nadal poszukiwani! Zostań Bliźniakiem Patrycji ze Szczecina!

Swojego bliźniaka genetycznego nadal poszukuje Patrycja ze Szczecina. Wolontariusze fundacji oraz przyjaciele...

Biznes i inwestycjeAktualnościLifestyle

Szczecin drugim najlepszym miastem do życia w Polsce – wyniki badania BEAS

Z oceną lokalizacji 8,9/10 Szczecin zajął drugie miejsce w rankingu badania BEAS...

Aktualności

„Zbyt miła obsługa” i „zbyt intensywne światło”: znamy wyniki testów Fabryki Wody

Testy zakończone, czas na podsumowanie. Jaka jest Fabryka Wody w opinii osób,...

Aktualności

Zamkną dla ruchu dwie ulice

Przebudowa ulic w ramach projektu związanego z modernizacją układu drogowego na północy...