Home W regionie Płód dziecka znaleziony w oczyszczalni
W regionie

Płód dziecka znaleziony w oczyszczalni

203
samochód policyjny

Makabrycznego odkrycia dokonano w miejscowości Lubanowo (powiat gryfiński). Wczoraj w miejscowej oczyszczalni ścieków znaleziono martwy płód dziecka. „To mała społeczność, tu wszyscy się znają. Ustalenie matki to tylko kwestia czasu” – mówi mieszkaniec.

 

Wieś Lubanowo to mała miejscowość, położna jest około 20 kilometrów na południowy wschód od Gryfina. Wczoraj, w miejscowej oczyszczalni ścieków, pracownik odkrył płód dziecka. Wedle doniesień, płód znajdował się w separatorze – urządzeniu, które ma za zadanie wstępne oczyszczenie ścieków, zanim dostaną się do ogólnej sieci kanalizacji sanitarnej i dalej do oczyszczalni.

– Potwierdzam, że w Lubanowie (we wtorek – przy. red.) około godz. 14.00 znaleziono martwy płód dziecka. Więcej informacji nie możemy udzielić – przekazał w rozmowie z portalem gryfińska.pl Jakub Kuźmowicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Według nieoficjalnych informacji, znaleziony płód był płci męskiej. Znajdował się na zaawansowanym etapie rozwoju. Wczoraj na miejscu pracowali między innymi policyjni technicy oraz prokurator.

– Radiowozy jeździły tu i z powrotem – mówi nam mieszkaniec Lubanowa. – To mała społeczność, tu wszyscy się znają. Ustalenie matki to tylko kwestia czasu. Mieszkańcy już plotkują i mają swoje podejrzenia – dodaje.

Mieszkańcy Lubanowa informowali, że oprócz pojazdów należących do służb, w okolicach oczyszczalni we wtorek był widziany także pojazd zakładu pogrzebowego.

 

 

Powiązane artykuły

AktualnościW regionie

Śmiertelny wypadek na poligonie. Pojazd gąsienicowy przejechał dwóch żołnierzy

Około godziny 9:30 na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko doszło do tragicznego...

przestępczość
W regionie

Zabójstwo pod Dobrą. Pracownicy leśni znaleźli ciało 50-letniego mężczyzny

Pracownicy leśni pod Dobrą (powiat łobeski) znaleźli martwego mężczyznę. Do akcji wkroczyła...

W regionie

Nowy przystanek SKM w Goleniowie niedługo przyjmie pierwszych pasażerów. Ale coś tu nie zagrało

Wraz z pełnym uruchomieniem I etapu Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej, czyli od 10...

Biznes i inwestycjeW regionie

Park rozrywki Hossoland ze sporym opóźnieniem

Inwestor, Grupa Hosso, obiecuje gościom parku m.in. niezwykłe kolejki górskie i karuzele....