Home Kultura Na największej studenckiej imprezie w Szczecinie zagra C-BooL
KulturaLifestyle

Na największej studenckiej imprezie w Szczecinie zagra C-BooL

138
c-bool

Studia to nie tylko nauka, ale też… zabawa. Dlatego w tym roku samorządy najważniejszych szczecińskich uczelni przygotowały dla swoich koleżanek i kolegów coś specjalnego. Podczas oficjalnej inauguracji w Hali Odra zagra znany polski DJ C-BooL. Już dzisiaj 5 października o 21:00 rozpocznie się największa, uniwersytecka impreza inauguracyjna  SZCZECIN WITA STUDENTÓW 2023. Organizatorzy ze wszystkich największych uczelni w Szczecinie przygotowali m.in. 3 tematyczne parkiety z różnorodną muzyką, silent disco oraz iluminację świetlne. Wszyscy studenci, po okazaniu ważnej legitymacji lub innego dokumentu potwierdzającego status studenta, wejdą za darmo. To dobra okazja, szczególnie dla nowych studentów, by nawiązać znajomości i poczuć klimat Szczecina.– Rozpoczęcie studiów to zawsze okres pełen nowości – mówi Piotr Zaremba, jeden z organizatorów wydarzenia z Uniwersytetu Szczecińskiego. – Jako organizatorzy wydarzenia chcemy, aby jak najwięcej studentów miało możliwość poznania się już od pierwszych dni studiów, co na pewno pomoże im zaaklimatyzować się w swoich uczelniach.

Imprezę rozkręci DJ i producent muzyczny C-BooL, którego single puszczane są w radiach w całej Polsce i wiele razy osiągnęły status diamentowej płyty. Klip do jego utworu „Wonderland” osiągnął liczbę 92 mln wyświetleń w serwisie YouTube. 

To nie jedyne wydarzenie dla studentów w tym miesiącu. 12 października odbędą się Otrzęsiny Uniwersytetu Szczecińskiego w klimacie Barbie. Każdy z uczestników będzie musiał wczuć się w klimat kinowego hitu Grety Gerwig i przyodziać w róż.


– Na imprezę przygotowujemy wiele atrakcji i konkursów z nagrodami – mówi Paweł Laskowicz, członek Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Szczecińskiego – Pierwsze 50 osób, które pokona tor z wyzwaniami, otrzyma Koszulkę Barbie. Poza tym nie może zabraknąć konkursu na Barbie i Kena Otrzęsin 2023, czyli królowej i króla imprezy. Będzie bardzo różowo i plastikowo.

Powiązane artykuły

Kultura

Frida najlepsza

Monodram „Frida. Kolekcjonerka z Westendu”  na podstawie tekstu felietonistki Szczecinera  Anny Ołów-Wachowicz...

Kultura

O czym nie powiedział Piotr Krzystek – recenzja Szczecinera

Czego spodziewać się  po książce urzędującego prezydenta miasta? Pierwsza myśl – będzie...

KulturaPolityka

Political non-fiction. Piotr Krzystek, prezydent Szczecina wydał książkę

„Wszystko o czym nie powiedziałem” to zapis rozmów Dariusza Staniewskiego, szczecińskiego dziennikarza...

KulturaRozmowy

Kamil Żongler… bawi, raduje, wzrusza: „Trafiając do najmłodszych, trafimy też do najstarszych”

Kamil Malecki, bardziej znany jako Kamil Żongler – nie sposób zliczyć ilości...