Home Sport Mistrzowie ograli Legię
Sport

Mistrzowie ograli Legię

309

Wilki Morskie odniosły ósme zwycięstwo w lidze! Wczoraj w Warszawie wygrały z Legią 96:89.

Kiedy w poprzedniej kolejce spotkań Tony Meier schodził kontuzjowany z boiska, można się było spodziewać długiej pauzy. Tymczasem Tony nie tylko zagrał w Warszawie, ale wręcz był niekwestionowanym liderem na parkiecie. 21 zdobytych punktów mówi samo za siebie – był najskuteczniejszy w szczecińskim teamie.

Wczorajszy mecz z Legię nie należał do najłatwiejszych. Pomimo, że Wilki Morskie wygrały trzy pierwsze kwarty (24:25 | 25:27 | 18:21) to różnice w punktach były tak niewielkie, że do ostatnich minut pojedynku można było drżeć o wynik spotkania. Na szczęście w ostatnich minutach meczu nasz team panował na boisku i nie pozwolił gospodarzom na odrobienie strat.

Wygrana z Legią sprawiła, że Wilki Morskie awansowały na drugie miejsce w tabeli.