Home Aktualności Mini Targi Zieleni i Bud-Gryf & Home nadchodzą! Ależ to będzie wydarzenie!
Aktualności

Mini Targi Zieleni i Bud-Gryf & Home nadchodzą! Ależ to będzie wydarzenie!

359

Już 22 marca w hali Netto Arena rozpocznie się kolejna edycja największych targów budowalnych i wyposażenia wnętrz na Pomorzu Zachodnim Bud-Gryf & Home.  Do Szczecina zawita ponad 100 przedstawicieli ze swoimi najlepszymi branżowymi propozycjami, budowlanymi rozwiązaniami oraz nowinkami technicznymi. Miłośnicy zieleni również znajdą coś dla siebie, bowiem w tym roku spodziewać się można roślinnych nowości. 

W ciągu trzech dni każdy z wystawców zaprezentuje najnowsze technologie, materiały budowalne, narzędzia, maszyny oraz dekoracje i produkty niezbędne do wykończenia domów i wnętrz. W planie największych targów budowlanych przewidziano również kreatywne warsztaty, pokazy i prelekcje. Targi Bud-Gryf & Home będą również doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, a także porozmawiania z fachowcami i uzyskania cennych porad. W trakcie trzydniowej wystawy nie zabraknie też atrakcji i kreatywnych zabaw dla najmłodszych. Ponadto, na odwiedzających czekać będą liczne konkursy. 

Miłośnicy roślin w domu i ogrodzie również nie będą rozczarowani, bowiem ciekawą propozycją mogą okazać się Mini Targi Zieleni. To wymarzona okazja do zakupienia kwiatów doniczkowych z całego świata, drzew i krzewów ozdobnych, a nawet stroików wielkanocnych. Tegoroczną nowością na zielonych targach będą krzewy iglaste i liściaste, rożaneczniki i azalie. Dodatkowo, ofertę uzupełnią dekoracje do domu oraz wyroby z wikliny i słomy.  Wybór jest naprawdę szeroki. Również każdy z wystawców chętnie udzieli cennych porad na temat pielęgnacji roślin. 

Co ciekawe, wydarzeniu towarzyszyć będą dwie konferencje – „Niezależność Energetyczna Miast i Gmin 2024” oraz „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

Jak co roku stoiska wystawców zostaną poddane ocenie targowego jury, które dokona weryfikacji zgłoszonych produktów, a następnie wręczy medale „Wyróżniony Wyrób”. Wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej.

Targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali Netto Arena przy ulicy Szafera w dniach od 22 do 24 marca. Wstęp na wydarzenie, parking oraz szatnia będą bezpłatne. Godziny otwarcia targów i Strefy Małego Budowlańca prezentują się następująco: piątek 22 marca od 12.00 do 18.00, natomiast 23 i 24 marca od 10.00 do 17.00. 

 

Powiązane artykuły

Aktualności

Dawcy szpiku nadal poszukiwani! Zostań Bliźniakiem Patrycji ze Szczecina!

Swojego bliźniaka genetycznego nadal poszukuje Patrycja ze Szczecina. Wolontariusze fundacji oraz przyjaciele...

Biznes i inwestycjeAktualnościLifestyle

Szczecin drugim najlepszym miastem do życia w Polsce – wyniki badania BEAS

Z oceną lokalizacji 8,9/10 Szczecin zajął drugie miejsce w rankingu badania BEAS...

Aktualności

„Zbyt miła obsługa” i „zbyt intensywne światło”: znamy wyniki testów Fabryki Wody

Testy zakończone, czas na podsumowanie. Jaka jest Fabryka Wody w opinii osób,...

Aktualności

Zamkną dla ruchu dwie ulice

Przebudowa ulic w ramach projektu związanego z modernizacją układu drogowego na północy...