Home Wydarzenia Miejska Biblioteka Publiczna
WydarzeniaMarzec 2024

Miejska Biblioteka Publiczna

45
Magdalena Wolińska-Riedi

Ten miesiąc będzie obfitował w wiele interesujących spotkań.

2 marca o godz. 15:00 filia nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) zaprasza na spotkanie z Magdaleną Wolińską-Riedi – lingwistką, tłumaczką i autorką książek o życiu codziennym mieszkańców Watykanu.

6 marca (śr.) o godz. 18:00 także w Siódemce Marek Stelar — szczeciński mistrz kryminału zaprezentuje „Ptasznika”, czyli pierwszą część nowej serii. Rozmowę z autorem poprowadzi Marta Kostecka.

Biblioteka zaprasza także Czytelniczki na wyjątkowe wydarzenia w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) z okazji Dnia Kobiet.

8 marca (pt.) o godz. 17:00 przedstawicielki Stowarzyszenia Amazonek „Agata” opowiedzą w jaki sposób samodzielnie badać piersi. O godz. 18:00 Beata Zuzanna Borawska w tym szczególnym dniu opowie o sile kobiecej opowieści, idei kręgu kobiet oraz doświadczeniu pracy ze słowem.

11 marca (pn.) o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z wizażystką Ewą Winiarską z Make Up Instytute, dotyczące analizy kolorystycznej i typów urody. O godz. 18:30 Adrianna Sommer — certyfikowana brafitterka z Buduar Studio Brafitting opowie jak zaopiekować się biustem w każdym rozmiarze, w ciąży, w trakcie karmienia piersią, po zabiegach i operacjach. Spotkania bezpłatne.

więcej: http://mbp.szczecin.pl

Powiązane artykuły

WydarzeniaLipiec 2024

Filharmonia

Pierwsze  zapowiedzi sezonu 10 lat temu w nowym gmachu Filharmonii zabrzmiał pierwszy...

WydarzeniaLipiec 2024

Willa Lentza

Różnorodny lipiec- literatura, teatr, wystawa, koncert. 1.07.2024 roku, godz. 17.00 w ramach...

WydarzeniaLipiec 2024

Teatr Lalek „Pleciuga”

OLIMPIADA BLISKOŚCI – nowy projekt  „Pleciugi” Od 16 maja do 30 listopada...

WydarzeniaLipiec 2024

Dom Kultury „13 Muz”

Serdecznie zapraszamy do Pałacu pod Głowami, a także na wydarzenia mające miejsce...