Home Aktualności Lodowisko przy Netto Arenie będzie otwarte już jesienią
Aktualności

Lodowisko przy Netto Arenie będzie otwarte już jesienią

174

Nie trzeba czekać do zimy, żeby oddać się zimowemu szaleństwu. Lodowisko przy szczecińskiej Netto Arenie otworzy się już w listopadzie. Wielu z pewnością już nie może się doczekać, ponieważ jest to lubiane miejsce przez mieszkańców naszego miasta – potwierdzają to statystyki.

 

Lodowisko przy Netto Arenie zostanie otwarte 24 listopada, a zatem o kalendarzowy dzień wcześniej niż w zeszłym sezonie. Korzystać ze ślizgawki najprawdopodobniej będzie można przez 3 miesiące, czyli do końca lutego, podobnie jak w poprzednich latach. 

 

Zeszłoroczne atrakcje i wydarzenia na lodowisku wskazują, czego możemy się spodziewać również w tym sezonie. Łyżwiarsko Szczecinianie mogli spędzić tutaj czas w Walentynki czy Nowy Rok, a specjalne tury – cicha i rodzinna – to ukłon w stronę tych, którzy wymagają nieco większej troski i opieki. Dzięki takim inicjatywom jest to miejsce dla każdego.

 

I wielu z nas chce z niego korzystać, spędzając aktywnie czas na łyżwach. Pokazują to statystyki opublikowane pod koniec poprzedniego sezonu łyżwiarskiego. Przez 3 miesiące sprzedano ponad 42 tys. biletów i 200 karnetów. Łącznie dało to sumę 2 674 332 przejechanych minut przez odwiedzających. 20 276 razy wypożyczono łyżwy oraz 1 631 razy najmłodsi skorzystali z pomocy pingwinka, który pomaga w utrzymaniu równowagi na lodzie. Czy te liczby uda się w tym roku pobić?

 

To nie jedyne atrakcje, jakie szykowane są na terenie Netto Areny. Już 4 listopada odbędzie się koncert inaugurujący trasę koncertową Kwiatu Jabłoni, a 10 listopada Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej. Nie zabraknie również sportowych wrażeń. 2, 8 i 26 listopada fani koszykówki obejrzą zmagania Wilków Morskich, a 12, 16 i 19 listopada zagra Chemik Police. Szczegóły w infografice przygotowanej przez spółkę Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

 

Powiązane artykuły

Aktualności

Dawcy szpiku nadal poszukiwani! Zostań Bliźniakiem Patrycji ze Szczecina!

Swojego bliźniaka genetycznego nadal poszukuje Patrycja ze Szczecina. Wolontariusze fundacji oraz przyjaciele...

Biznes i inwestycjeAktualnościLifestyle

Szczecin drugim najlepszym miastem do życia w Polsce – wyniki badania BEAS

Z oceną lokalizacji 8,9/10 Szczecin zajął drugie miejsce w rankingu badania BEAS...

Aktualności

„Zbyt miła obsługa” i „zbyt intensywne światło”: znamy wyniki testów Fabryki Wody

Testy zakończone, czas na podsumowanie. Jaka jest Fabryka Wody w opinii osób,...

Aktualności

Zamkną dla ruchu dwie ulice

Przebudowa ulic w ramach projektu związanego z modernizacją układu drogowego na północy...