Home Aktualności Lodowisko przy Netto Arenie będzie otwarte już jesienią
Aktualności

Lodowisko przy Netto Arenie będzie otwarte już jesienią

147

Nie trzeba czekać do zimy, żeby oddać się zimowemu szaleństwu. Lodowisko przy szczecińskiej Netto Arenie otworzy się już w listopadzie. Wielu z pewnością już nie może się doczekać, ponieważ jest to lubiane miejsce przez mieszkańców naszego miasta – potwierdzają to statystyki.

 

Lodowisko przy Netto Arenie zostanie otwarte 24 listopada, a zatem o kalendarzowy dzień wcześniej niż w zeszłym sezonie. Korzystać ze ślizgawki najprawdopodobniej będzie można przez 3 miesiące, czyli do końca lutego, podobnie jak w poprzednich latach. 

 

Zeszłoroczne atrakcje i wydarzenia na lodowisku wskazują, czego możemy się spodziewać również w tym sezonie. Łyżwiarsko Szczecinianie mogli spędzić tutaj czas w Walentynki czy Nowy Rok, a specjalne tury – cicha i rodzinna – to ukłon w stronę tych, którzy wymagają nieco większej troski i opieki. Dzięki takim inicjatywom jest to miejsce dla każdego.

 

I wielu z nas chce z niego korzystać, spędzając aktywnie czas na łyżwach. Pokazują to statystyki opublikowane pod koniec poprzedniego sezonu łyżwiarskiego. Przez 3 miesiące sprzedano ponad 42 tys. biletów i 200 karnetów. Łącznie dało to sumę 2 674 332 przejechanych minut przez odwiedzających. 20 276 razy wypożyczono łyżwy oraz 1 631 razy najmłodsi skorzystali z pomocy pingwinka, który pomaga w utrzymaniu równowagi na lodzie. Czy te liczby uda się w tym roku pobić?

 

To nie jedyne atrakcje, jakie szykowane są na terenie Netto Areny. Już 4 listopada odbędzie się koncert inaugurujący trasę koncertową Kwiatu Jabłoni, a 10 listopada Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej. Nie zabraknie również sportowych wrażeń. 2, 8 i 26 listopada fani koszykówki obejrzą zmagania Wilków Morskich, a 12, 16 i 19 listopada zagra Chemik Police. Szczegóły w infografice przygotowanej przez spółkę Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

 

Powiązane artykuły

Aktualności

Wzruszające podziękowania dla szczecińskich ratowników

Tylko w listopadzie zespoły ratownictwa medycznego udzieliły pomocy w naszym województwie ponad...

Aktualności

Dziś o 17:00 zawyją syreny

Wczoraj po południu Polska Policja poinformowała o śmierci obu wrocławskich policjantów ranionych...

Aktualności

Dyskusja o nowej Alei? To spotkanie już w środę

  ŚRODEK Śródmiejski Punk Sąsiedzki organizuje spotkanie z Dorotą Kowalewską – menadżerką...

Aktualności

Zamienili się miejscami w pojeździe, ale na niewiele się to zdało

20 letni kierujący obcokrajowiec odpowie za złamanie orzeczenia Sądu. Mężczyzna chcąc uniknąć...