WydarzeniaLuty 2024

Klub Delta

62

“W chmurze” to tytuł malarskiej wystawy Ewy Goli, na której wernisaż zapraszamy już 10 lutego (sobota) godz. 18.00. Wstęp bezpłatny.

Koncert Trio Con Fuoco usłyszymy tuż przed walentynkami – 13 lutego (wtorek) o godz. 18.00. Wystąpią przed Państwem: Edyta Wolańska (skrzypce), Natalia Wesołowska (wiolonczela) i Oleg Wolański (akordeon). Bilety: 30 zł/20 zł AAS.

19 lutego (poniedziałek) godz. 18.00 zapraszamy na seans filmu animowanego “Wielka podróż Bogusława X”. Po seansie odbędzie się spotkanie z Pawłem Kleszczewskim i Katarzyną Zimnoch – twórcami filmu. Bilety 15 zł/10 zł AAS.

Impro na końcu świata w Klubie Delta, czyli grupa Pozostali w składzie Ada, Blada, Kacha, Matiz i Berez wystąpi na naszej scenie. Serdecznie zapraszamy 25 lutego (niedziela) godz 16.00. Bilety w cenie 40 zł/30 zł AAS.

W lutym spotykamy się również na dwóch seansach w ramach Kina w Klubie Delta. 8 lutego (czwartek) o godz. 17:30 odbędzie się seans filmu „Przed północą”, zaś 22 lutego (czwartek) o godz. 17:30 zobaczymy produkcję „W gorsecie”. Seanse filmowe w Klubie Delta poprzedza spotkanie z Krzysztofem Spórem – dziennikarzem filmowym, który wprowadza w temat prezentowanego filmu, specjalnie na tę okoliczność przygotowaną prelekcją. Bilety w cenie: 10 zł/5 zł AAS.

Więcej: www.klubdelta.pl

Powiązane artykuły

WydarzeniaMarzec 2024

Filharmonia Szczecińska

Koncerty symfoniczne, kameralne, elektroniczne, wydarzenia edukacyjne – to i wiele więcej ma...

WydarzeniaMarzec 2024

Teatr Współczesny

Zapraszamy do Klubu Miłośników Psów. To zbiorowość odrobinę sekciarska, rozczarowana własnym gatunkiem,...

WydarzeniaMarzec 2024

Teatr Kana

Przed nami „Światy możliwe” w reżyserii Krzysztofa Popiołka, „Niecierpki” autorstwa Bibi Chimiak,...

WydarzeniaMarzec 2024

Teatr Polski

Dużo fantastycznych propozycji Teatr Polski ma zaplanowanych na marzec, choćby przedstawienie „Mąż...