Kwiecień 2024Wydarzenia

Klub Delta

80

Planeta Delta – w kwietniu ruszamy z cyklem zajęć dla dzieci od 1. roku życia do 3 lat i bliskich im dorosłych. W czwartki: 4 i 18 kwietnia o 10.30.

6 kwietnia o godz. 16.00 zapraszamy na spektakl komedii kryminalnej „Czekoladki” w wykonaniu Koła Teatralnego Klubu Seniora „Złota Jesień” z Klinisk Wielkich i w reżyserii Ilony Bartosiewicz. Wstęp wolny.

7 kwietnia o godz. 11:00 zapraszamy do krainy fantazji, gdzie wszystko może się zdarzyć, czyli na ImproBajkę z grupą Pozostali. To interaktywny spektakl improwizowany dla dzieci od 5 do 10 roku życia.

8 kwietnia o godz. 18.00 koncert „Z marimbą przy świecach” w wykonaniu Szczecin Young Percussion – zespół złożony z młodych perkusistów – uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Szczecinie pracujących pod kierunkiem Dariusza Jagiełło. Wstęp wolny.

Po raz pierwszy do Klubu Delta zawita Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA 2024. Zapraszamy na 3 seanse dla różnych grup wiekowych:

– 11 kwietnia (czwartek) o 18.00 seans “Animowana historia bez histerii” dla licealistów (15-19 lat),

– 14 kwietnia (niedziela) o 10.00 seans dla dzieci 3-6 lat,

– 14 kwietnia (niedziela) o 12.00 seans dla dzieci 6-11 lat.

 15 kwietnia o godz. 18.00 wracamy z cyklem „Literatura na Prawym Brzegu”. Naszym gościem będzie tym razem Leszek Herman, którym porozmawiamy o najnowszej powieści „Galeon”. Rozmowę poprowadzi Krzysztof Lichtblau (Pan od książek). Wstęp wolny.

16 kwietnia  o godz. 18.00 odbędzie się koncert kameralny w ramach

w ramach XV Międzynarodowego Festiwalu Saksofonowego. W programie szeroko rozumiany repertuar klasyczny z brzmieniami saksofonu z fortepianem. Wstęp wolny.

19 kwietnia o godz. 18.00 na naszej scenie wystąpi Konrad Słoka. Szczeciński twórca w solowym występie zaprezentuje utwory ze swojej płyty „Stare śmieci”.

20 kwietnia (sobota) o godz. 11.00 zapraszamy na „Powrót do korzeni” – spacer rodzinny z okazji Dnia Ziemi. W programie: spacer przyrodniczy z zadaniami, opowieść o Matce Ziemi, leśne rękodzieło i wspólne przyrządzanie podpłomyków na patykach.

W kwietniu spotykamy się również na dwóch seansach w ramach Kina w Klubie Delta.

4 kwietnia (czwartek) o godz. 17:30 odbędzie się seans filmu „Blisko”, zaś 26 kwietnia (piątek) o godz. 17:30 „Chinatown”. Seanse filmowe poprzedza spotkanie z Krzysztofem Spórem – dziennikarzem filmowym, który wprowadza w temat prezentowanego filmu, specjalnie na tę okoliczność przygotowaną prelekcją.

Przez cały kwiecień będzie możliwość ogląda wystawy Krzysztofa Krzywińskiego „Wieloświat”.

http://www.klubdelta.pl

Powiązane artykuły

WydarzeniaCzerwiec 2024

Filharmonia

Bogate zakończenie sezonu  Pełen rodzinnych wydarzeń festiwal Słyszę Dobre Dźwięki, wielka symfonika...

WydarzeniaCzerwiec 2024

Teatr Polski

Wydarzeniem miesiąca będzie nowy spektakl pt. „Tragedia sztokholmska”. Premiera 1 czerwca na Scenie...

WydarzeniaCzerwiec 2024

Teatr Współczesny

Teatr Współczesny w czerwcu zaprasza przede wszystkim na „Giselle, tańcz!” w reżyserii...

WydarzeniaCzerwiec 2024

Teatr Kana

Czerwcowy repertuar rozpoczyna się już 1.06 akcją performatywną „DEKARBONIZACJA” autorstwa Olesji Nezyhwej....