WydarzeniaMarzec 2024

Klub Delta

33
Film Johannes Quistorp

Marcowa oferta jest bardzo różnorodna.

2 marca, godz. 10.30 to rodzinny dzień i spektakl „Kapu kap” w wykonaniu Magdaleny Gardas-Wasilewskiej i Karoliny Sabat, czyli duetu Głowa Mała. Spektakl dedykowany dzieciom od 1 do 5 lat oraz bliskim im dorosłych. Bilety 20 zł.

5 marca o godz. 18.00 zapraszamy na seans filmu dokumentalnego “Johannes Quistorp”. Po filmie odbędzie się spotkanie z twórcami filmu Heleną Kwiatkowską, Bartoszem Jurgiewiczem, Dorotą Pundyk oraz odtwórcą głównej roli – Konradem Pawickim. Wstęp bezpłatny

11 marca o godz. 18.00 odbędzie się koncert “Nie tylko o Kobietach” w wykonaniu: Chóru AAS pod batutą Pawła Zygmunta Cichosza, grupy teatralno-literackiej  AAS, kierowana przez Ewę Sobczak oraz chór żeński KANON działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Szczecinie pod kierownictwem artystycznym mgr Neli Urant. Wstęp bezpłatny

17 marca to Dzień Świętego Patryka. O godz. 14.00 odbędą się warsztaty z tradycyjnych tańców céilí z Malwiną Konopką ze Stowarzyszenia Sedinum Celticum (obowiązują zapisy na mail: biuro@klubdelta.pl), zaś o godz. 17.00 zapraszamy koncert zespołu DAIR – szczecińskiej formacji wykonującej muzykę celtycką (Bilety w cenie 30 zł /20 zł AAS).

28 marca to 88. dzień w roku. 88 to liczba klawiszy w pianinie, dlatego tego dnia obchodzimy “Piano Day”. Serdecznie zapraszamy na koncert pianisty i kompozytora Dzmitry’ego Horbacha. Bilety w cenie 20 zł / 10 zł AAS.

W marcu spotykamy się również na dwóch seansach w ramach Kina w Klubie Delta.  7 marca o godz. 17:30 odbędzie się seans filmu „Marcel Muszelka w różowych bucikach”, zaś 21 marca (czwartek) o godz. 17:30 „Aftersun”. Seanse filmowe poprzedza spotkanie z Krzysztofem Spórem – dziennikarzem filmowym. Bilety w cenie: 10 zł/5 zł AAS.

więcej:http://klubdelta.pl

Powiązane artykuły

Kwiecień 2024Wydarzenia

Filharmonia

Wspaniali Artyści, wizyta jednej z czołowych orkiestr w Polsce NFM Filharmonii Wrocławskiej,...

Kwiecień 2024Wydarzenia

Teatr Współczesny

Zapraszamy na „Dobrego pieska”, czyli do Klubu Miłośników Psów. To zbiorowość odrobinę...

Kwiecień 2024Wydarzenia

Teatr Polski

Ponad pięćdziesiąt wydarzeń, w tym premierowy spektakl, warsztaty dla dzieci, przedstawienia z...

Kwiecień 2024Wydarzenia

Zamek Książąt Pomorskich

Zaprasza m.in. na koncert, ciekawe spotkania oraz festiwalowe nowości w Kinie Zamek...