Home Z perspektywy Kandydat przeszukany przez policję, inni chcą willi z basenem. Kampania (poważnie) się rozpędza
Z perspektywy

Kandydat przeszukany przez policję, inni chcą willi z basenem. Kampania (poważnie) się rozpędza

150

Kandydat do Sejmu z ramienia Nowej Nadziei, wchodzącej w skład Konfederacji, zapraszał swoich wyborców na spotkanie, podczas którego można będzie wypalić „blanta”. Skończyło się na policyjnej interwencji. Zarejestrowało się też ugrupowanie, które… chce dla każdego z nas willi z basenem.

 

 

Jak przy okazji każdej kampanii wyborczej, kandydaci prześcigają się w pomysłach na kontakt z wyborcami. Jedna z kandydatek Koalicji Obywatelskiej pojechała kilkadziesiąt kilometrów poza Szczecin na oficjalne otwarcie drogi, ale ktoś pomylił godziny i gdy dotarła na miejsce, było już „po imprezie”.

 

Podczas konferencji prasowej Koalicji Trzecia Droga, czyli Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskiego Stronnictwa Ludowego, przedstawiciele komitetu wyborczego prezentując swoich kandydatów, mylili ich miejsca na liście… wzbudzając konsternację nawet pomiędzy sobą.

 

Z kolei Łukasz Potyrała, startujący z listy Konfederacji, wpadł na pomysł wspólnego jarania „blantów” z wyborcami. Kandydat na posła nie dość, że nie spotkał się z wyborcami, to jeszcze musiał się srogo tłumaczyć mundurowym, którzy przeszukali jego samochód na okoliczność posiadania niedowolnych środków lub narkotyków.

 

Poznać można również Komitet Wyborczy Wyborców Ruchu Dobrobytu i Pokoju, ugrupowania, o którym wcześniej praktycznie nikt nie słyszał. Ruch chce dobrobytu i willi z basenem dla każdego pracującego Polaka. Jedynką na zarejestrowanej liście wyborczej w szczecińskim okręgu jest radca prawny, Ewa Rzeuska.

Powiązane artykuły

Biznes i inwestycjeEkologia i zdrowieZ perspektywy

Ta produkcja nie prowadzi do degradacji środowiska. Zmieni branżę hodowców ryb?

Białko i tłuszcz owadzi,  stanowią istotny składnik diety wielu gatunków ryb w...

PolitykaZ perspektywy

Barwy kampanii (część 4): Prawie wszystko jasne

Jako Szczeciner, staramy się nie ekscytować polityką zanadto. W ten sposób mamy...

Felietony PolitykaZ perspektywy

Kampania ruszyła na dobre. Formowanie szyków

Jako Szczeciner, staramy się nie ekscytować polityką zanadto. W ten sposób mamy...

W regionieZ perspektywy

Adopcja księży i zakonnic? W Stargardzie to robią

Od Środy Popielcowej, w stargardzkim kościele pw. Św. Józefa, przez cały wielki...