Home Z perspektywy Kandydat przeszukany przez policję, inni chcą willi z basenem. Kampania (poważnie) się rozpędza
Z perspektywy

Kandydat przeszukany przez policję, inni chcą willi z basenem. Kampania (poważnie) się rozpędza

89

Kandydat do Sejmu z ramienia Nowej Nadziei, wchodzącej w skład Konfederacji, zapraszał swoich wyborców na spotkanie, podczas którego można będzie wypalić „blanta”. Skończyło się na policyjnej interwencji. Zarejestrowało się też ugrupowanie, które… chce dla każdego z nas willi z basenem.

 

 

Jak przy okazji każdej kampanii wyborczej, kandydaci prześcigają się w pomysłach na kontakt z wyborcami. Jedna z kandydatek Koalicji Obywatelskiej pojechała kilkadziesiąt kilometrów poza Szczecin na oficjalne otwarcie drogi, ale ktoś pomylił godziny i gdy dotarła na miejsce, było już „po imprezie”.

 

Podczas konferencji prasowej Koalicji Trzecia Droga, czyli Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskiego Stronnictwa Ludowego, przedstawiciele komitetu wyborczego prezentując swoich kandydatów, mylili ich miejsca na liście… wzbudzając konsternację nawet pomiędzy sobą.

 

Z kolei Łukasz Potyrała, startujący z listy Konfederacji, wpadł na pomysł wspólnego jarania „blantów” z wyborcami. Kandydat na posła nie dość, że nie spotkał się z wyborcami, to jeszcze musiał się srogo tłumaczyć mundurowym, którzy przeszukali jego samochód na okoliczność posiadania niedowolnych środków lub narkotyków.

 

Poznać można również Komitet Wyborczy Wyborców Ruchu Dobrobytu i Pokoju, ugrupowania, o którym wcześniej praktycznie nikt nie słyszał. Ruch chce dobrobytu i willi z basenem dla każdego pracującego Polaka. Jedynką na zarejestrowanej liście wyborczej w szczecińskim okręgu jest radca prawny, Ewa Rzeuska.

Powiązane artykuły

Z perspektywyW regionie

Dlaczego mieszkańcy Pomorza Zachodniego odchodzą od kościoła? Powodów jest kilka

Spadek deklaracji przynależności do kościoła dotyczy całego kraju, ale to nasz region...

Z perspektywy

Kandydaci w ogniu, trzech pytań Szczecinera

Przed nami wybory parlamentarne. Kampania rozgrzewa się. Choć to podobno przedsmak prawdziwych...

Felietony Z perspektywy

Brakujące ogniwo w transporcie miejskim. Na problem motorniczych spoglądamy szerzej

Uwaga dużo tu czytania!   Wczoraj udało mi się porozmawiać z jednym...

Z perspektywy

Szczecin staje się antyukraiński?

Monika Lesner przyznaje, że zna wiele przypadków, kiedy kobiety ze wschodu zaznawały...