Home Biznes i inwestycje Jest przetarg na meble. Już myślą o wyposażeniu obiektu
Biznes i inwestycjeEdukacja

Jest przetarg na meble. Już myślą o wyposażeniu obiektu

223

Prace związane z budową szkoły na Warszewie przy ul. Kredowej dobiegają końca. Jednocześnie trwa przetarg na dostawę wyposażenia meblowego nowej placówki.

Zamówienie obejmuje dostawę blatów, stołów, ławek lekcyjnych, foteli, krzeseł, szafek niezbędnych do wyposażenia sal lekcyjnych. Dodatkowo zamówione będą m.in. kosze na śmieci, kosze do segregacji odpadów, wyposażenie sali gimnastycznej w postaci ławeczek gimnastycznych, wózków na piłki. Firmy zainteresowane udziałem w postępowaniu mają czas na składanie ofert do 9 kwietnia br. Jednocześnie trwają przygotowania do ogłoszenia postępowania na dostawę sprzętu komputerowego i sprzętu niezbędnego do sprzątania obiektu.

– Inwestycja obejmuje budowę trzykondygnacyjnego budynku szkolnego z zespołem sportowym złożonym z hali sportowej z dodatkową salą do gimnastyki korekcyjnej oraz z widownią. Obiekt ma być dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – informuje Piotr Zieliński, rzecznik prasowy Miasta Szczecin ds. inwestycji. – W części zewnętrznej powstanie strefa sportu i rekreacji. Wybudowane zostanie boisko do piłki nożnej z nawierzchnią z trawy syntetycznej, boisko wielofunkcyjne (piłka ręczna, mini piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis), plac zabaw dla najmłodszych dzieci, siłownia, ustawione zostaną stoły do ping-ponga. W ramach zagospodarowanie terenu wybudowany zostanie parking. Zainstalowane zostaną elementy małej architektury jak ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery. Wykonane zostaną również nasadzenia zieleni w postaci drzew, krzewów, krzewinek i traw – dodaje.

Koszt prac to ok. 70 mln zł brutto. Wykonawcą jest firma Adamietz Sp. z o.o. Inwestycję nadzoruje Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

Powiązane artykuły

targi pracy
Biznes i inwestycje

To już w czwartek. Nadchodzą największe w regionie Targi Pracy

Ponad 100 pracodawców, ponad 1000 ofert pracy w różnych branżach, ciekawi prelegenci...

Biznes i inwestycje

Będzie najdłuższy w Polsce. Ten tunel po Odrą bardzo jest potrzebny

Najdłuższy drogowy tunel świata łączy norweskie miejscowości Lardal i Aurland. Tunel ma...

Biznes i inwestycjeEkologia i zdrowie

Rafineria Schwedt bez odpowiedzi w sprawie SO2

Położona o ok. 12 km od polskiej granicy rafineria Schwedt, mimo braku...

AktualnościBiznes i inwestycje

Co mają cumulusy do branży IT? Czyli ZS BIT po raz 1011.

Cumulusy to oczywiście jeden z rodzajów chmur, a chmura z kolei to...