Home Sport Czwarty mecz, czwarta wygrana
Sport

Czwarty mecz, czwarta wygrana

136

To nie była łatwy mecz, beniaminek poprzeczkę szczecinianom zawiesił wysoko, ale komplet punktów zostaje na Pomorzu Zachodnim.

 

7:3 – takim wynikiem zakończył się pojedynek 4 kolejki I ligi futsalu. Team ze Szczecina pokonał beniaminka, Wenecję Pułtusk i notuje tym samym świetny start w rozgrywkach. Cztery mecze i cztery wygrane.

 

– Jak dotąd, to był dla nas najtrudniejszy i najbardziej wymagający przeciwnik. Bardzo mocni piłkarze, silni fizycznie, dobrzy technicznie– komentowali po meczu zawodnicy Futsalu Szczecin.

 

Drużyna z Pułtuska do Szczecina przyjechała osłabiona, miała mniejsze możliwości ze zmianami. Niewykluczone, że to właśnie ten element zdecydował, że końcówka pojedynku należała do szczecinian, którzy rozstrzygnęli pojedynek na swoją korzyść.

 

– Cieszy czwarta wygrana, cieszy też fakt, że na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców – komentuje Paweł Płuciennik, prezes Futsalu Szczecin. – Dzisiaj sympatycy futsalu stworzyli świetną atmosferę, byli naszym dodatkowym zawodnikiem na boisku. W imieniu swoim i zawodników bardzo dziękuję za to wsparcie – dodaje.

 

Przed meczem kapitan, Łukasz Kubicki studził emocje mówiąc, że nasi futsaliści nie myślą o awansie. Nie ulega natomiast wątpliwości, że są czarnym koniem rozgrywek. Następny mecz Futsal Szczecin zagra na wyjeździe, rywalem będzie AZS Uniwersytet Gdański.

 

Powiązane artykuły

Sport

Szczecin regionalną stolicą MMA. W planach jest organizacja 10 gal

Czy Szczecin ma szansę miana regionalnej stolicy sztuk walki? Możliwe, wszystko za...

Sport

Mazurczak kontra Schenk. Czy King obroni tytuł Mistrza Polski?

Trefl Sopot zajął drugie miejsce w tabeli po rudzie zasadniczej. King był...

HistoriaSportWspomnieniaZ archiwum Szczecinera

Zanim pojawiła się Pogoń…

Pogoń Szczecin jest dla kibiców marką wyjątkową. Niezależnie od osiąganych wyników ligowych...

Sport

Młodzi koszykarze ze Szczecina z brązowym medalem Mistrzostw Polski!

Jedni czekają na rywala i zaczną niebawem walkę o obronę tytułu Mistrza...