Home Aktualności Cześć Turzyn! Nowy punkt Asprod zaprasza na pyszne ciasta i świeże pieczywo
AktualnościLifestyle

Cześć Turzyn! Nowy punkt Asprod zaprasza na pyszne ciasta i świeże pieczywo

Sponsorowane przez

Od czwartku (6 czerwca) miłośnicy pyszności spod znaku piekarni-cukierni Asprod mogą robić zakupy w nowym punkcie na terenie Galerii Handlowej Turzyn, przy ul. Bohaterów Warszawy 42 w Szczecinie.

 

Szczecinianie od 30 lat kupują pieczywo i ciasta w zlokalizowanych na terenie całego miasta punktach Asprod, więc doskonale znają smak takich wypieków jak: tradycyjne pieczywo na bazie naturalnego zakwasu żytniego, chrupiące bułeczki i słodkie drożdżówki, pieczone na miejscu ze świeżego, niemrożonego ciasta, torty i inne wypieki. Oczywiście, nie brakuje ich również w Galerii Turzyn. Można tutaj także zaopatrzyć się w robione codziennie na miejscu kanapki i przekąski, aromatyczną, świeżo paloną kawę z własnej palarni (można ją wypić na miejscu lub zabrać ze sobą), a także rzemieślnicze lody autorskiej receptury oraz przepyszne, ręcznie robione czekoladki i pralinki.

– Dotąd nie było nas na terenie tak popularnego miejsca jak Galeria Turzyn, więc bardzo serdecznie i z ogromną radością witamy wszystkich klientów – mówi Anna Łukasik, dyrektorka Marketingu Asprod SA.

Czym wyróżnia się nowy punkt na szczecińskiej mapie 37 pozostałych lokali tej znanej w stolicy Pomorza Zachodniego firmy? Obecnie stoiska Asprod przechodzą proces całkowitej zmiany wizualnej, więc logo, które zobaczą klienci Galerii Handlowej Turzyn, będzie znacząco inne od znanego im dotąd. Został w nim zachowany charakterystyczny rogalik, a także ciepła kolorystyka w brązowych tonach. Jednak sam znak jest lżejszy i bardziej nowoczesny, towarzyszy mu hasło: „Mamy serce do wypieków”. – To nasza obietnica, jaką składamy klientom jako marka – wyjaśnia sens hasła Anna Łukasik. – Jesteśmy na rynku od 30 lat, zatrudniamy wspaniałych piekarzy i cukierników, którzy od wielu lat wkładają całe swoje serce w wypieki, tak dobrze znane szczecinianom. Wspieramy także lokalne inicjatywy, drużyny sportowe i inne organizacje, okazując w ten sposób nasze zaangażowanie w sprawy miasta.

Jeśli więc kogoś zastanowi, czy odmienione logo oznacza tę samą szczecińską piekarnię-cukiernię, odpowiedź brzmi: TAK!

– Z okazji wczorajszego otwarcia przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele atrakcji i niespodzianek, aby umilić im ten wyjątkowy dzień – dodaje Anna Łukasik. – Pierwsze 300 osób, które zrobiły zakupy w nowo otwartym punkcie, otrzymały za darmo firmowe paczki. Dodatkowo, w godzinach 9-17 można było wziąć udział w naszej zabawie „Koło Fortuny”. Każdy klient, który zrobił zakupy w dniu otwarcia, mógł zakręcić kołem i wygrać atrakcyjne upominki, między innymi kupony do wykorzystania na nowym stoisku.

Nowe stoisko zaprasza codziennie od godz. 8 do 20, a w niedziele handlowe od godz. 9 do 20.

O Asprod SA

Wywodząca się ze Szczecina sieć Asprod od ponad 30 lat zaopatruje w szeroki asortyment świeżego pieczywa oraz wyrobów cukierniczych mieszkańców Pomorza Zachodniego, Wielkopolski oraz Lubuskiego. Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień za najwyższą jakość wyrobów. Obecnie Asprod posiada 86 piekarni-cukierni, przy czym w sześciu lokalizacjach funkcjonują formaty śniadaniowo-kawiarniane, a kolejne trzy to innowacyjne placówki w formacie Asprod Drive, w których można dokonać zakupów bez wysiadania z auta. Oferta Asprodu to również tradycyjne produkty wytwarzane we własnej, rzemieślniczej pracowni. Wśród nich można znaleźć prawdziwe lody, świeżo paloną kawę, czy też ręcznie tworzone praliny i czekolady.

Firma Asprod od 17 lat jest partnerem Pogoni Szczecin, a obecnie przystąpiła do najnowszej biznesowej inicjatywy szczecińskiego championa pn. Biznesowa Duma Pomorza.

Powiązane artykuły

KulturaLifestyle

Trzydziesta edycja Pol’and’Rock Festival już za niecałe dwa miesiące. Kto wystąpi na „najpiękniejszym festiwalu świata”?

Już tylko tygodnie dzielą nas od jubileuszowej, trzydziestej edycji Pol’and’Rock Festivalu, która...

AktualnościKulturaLifestyle

Przybywa ulicznych artystów. Na Deptaku Bogusława, w komunikacji miejskiej i wielu innych miejscach

Zarówno młodzi, jak i wiekowi artyści. Jednym zależy na pokazaniu swojego talentu,...

Aktualności

W Szczecinie coraz mniej mieszkańców. Przybywa ich w ościennych gminach?

Liczba mieszkańców Szczecina spadła do 390 tysięcy; mimo napływu cudzoziemców, przede wszystkim...

AktualnościHistoria

37 lat temu Jan Paweł II odwiedził Szczecin. Co zostawił po sobie?

Te siedem godzin i piętnaście minut zmieniły szczecinian i miasto na zawsze....