Home Aktualności „Zbyt miła obsługa” i „zbyt intensywne światło”: znamy wyniki testów Fabryki Wody
Aktualności

„Zbyt miła obsługa” i „zbyt intensywne światło”: znamy wyniki testów Fabryki Wody

612

Testy zakończone, czas na podsumowanie. Jaka jest Fabryka Wody w opinii osób, które testowały aquapark? Kompleks, który łączy rozrywkę z edukacją podoba się mieszkańcom, mieli natomiast różne uwagi, nad którymi teraz trzeba się pochylić.

 

Jednym z wniosków, jakie miały osoby testujące Fabrykę Wody to… nadmiernie miła i zaangażowana obsługa. I choć brzmi to niecodziennie, wszak przyjazna obsługa jest zwykle pozytywnym aspektem, to nadmiar może być uciążliwy dla niektórych gości. Ważne jest, aby personel był pomocny, ale jednocześnie dyskretny i szanujący prywatność gości.

– To prawda, niektórzy zwracali uwagę na zbyt miłą i zaangażowaną obsługę – przyznaje Piotr Zieliński, rzecznik prasowy Fabryki Wody.

Co jeszcze wymaga poprawy?

– Uwagi po testach dotyczyły głównie zbyt niskich bądź wysokich temperatur w basenach, pod natryskami czy w saunach – wyjaśnia Piotr Zieliński. – Pojawiały się również uwagi dotyczące natężenia oświetlenia w poszczególnych pomieszczeniach, oznakowania, głośności muzyki odtwarzanej w tle – dodaje.

Już pierwszego dnia  w części Edukatorem, pojawiły się problemy techniczne. Jeden z elementów, który miał pokazywać zasadę wytwarzania ciśnienia wody, został zepsuty przez odwiedzających.

– Usterki pojawiały się w czasie testów, ale w głównej mierze nie były one związane z uszkodzeniami przez testerów. Choć faktycznie na Edukatorium zdarzały się pojedyncze uszkodzenia eksponatów. Natomiast nasz zespół reagował szybko i na bieżąco dokonywał napraw – tłumaczy Piotr Zieliński.

Sugestie testerów będą pomocne? Wyniki testów wskazują na wiele pozytywnych aspektów, ale również na obszary wymagające ulepszeń. Jedno jest pewne: Fabryka Wody ma ogromny potencjał, aby stać się jednym z najważniejszych obiektów rekreacji w całym województwie.

 

Powiązane artykuły

Aktualności

Rowerowy Jakub wraca. Tym razem z planem na Dzień Dziecka 

Za rogiem Dzień Dziecka, a rodzice dalej zastanawiają się jak najlepiej spędzić...

Aktualności

Informacje na żywo w aplikacji Jakdojade. Łatwiej zaplanować podróż przez Szczecin

Jakdojade to jedna z najpopularniejszych aplikacji do planowania podróży transportem publicznym w...

AktualnościTurystyka

„Szczecińska Majorka” otwiera się 1 czerwca. Jest nowość w sprzedaży biletów

Tradycyjnie, już od 1 czerwca wszyscy miłośnicy wodnych i słonecznych kąpieli, będą...

AktualnościMotoryzacja

Sukces szczecińskich motocyklistów. Powstał kolejny buspas dla motorów

Motocykliści mają z czego się cieszyć – właśnie zyskali kolejny dedykowany im...