Kwiecień 2024Wydarzenia

Willa Lentza

23

Koncerty, wystawy – tak w największym skrócie prezentuje się kwiecień w Willi Lentza.  

Od 8.kwietnia  zapraszamy do oglądania wystawy plakatów LEXA DREWIŃSKIEGO. Prezentowane na wystawie prace są niczym odczyt, a raczej wydruk z monitoringu obserwowanego przez Autora.

22 kwietnia odbędzie się koncert organizowany w ramach cyklu AD ASTRA. Na saksofonach zagrają włoski instrumentalista R. M. Padula, a także D. Samól oraz Saxademus Quartet w składzie: W. Kawik, J. Feng, P. Pura i A. Marmol. Muzykom towarzyszyć będzie pianista M. Werpulewski.

Pd 26 kwietnia do końca lipca Wilia Lentza, we współpracy ze szczecińskim Klubem Kolekcjonerów i Miłośników Malarstwa i Sztuki Dawnej, zaprasza do podziwiania ekspozycji prywatnych zbiorów malarskich przedstawiających Szczecin na obrazach przełomu XIX i pierwszej połowy XX wieku.

26 kwietnia , o godz. 19.00 odbędzie się koncert kameralny MOZART DA CAMERA. Wystąpia: A. Borkiewicz-Cłapińska oraz P. Cłapiński. Prowadzenie koncertu: Katarzyna Dondalska.

27 kwietnia o godz. 19.00  odbędzie się czwarty już recital chopinowski organizowany w ramach cyklu zatytułowanego FRYDERYK CHOPIN W WILLI LENTZA. DZIEŁA WSZYSTKIE. Kolejnym interpretatorem kompozycji najwybitniejszego polskiego kompozytora będzie uzbekistański pianista DAVID SEREBRYANIK

Powiązane artykuły

WydarzeniaCzerwiec 2024

Filharmonia

Bogate zakończenie sezonu  Pełen rodzinnych wydarzeń festiwal Słyszę Dobre Dźwięki, wielka symfonika...

WydarzeniaCzerwiec 2024

Teatr Polski

Wydarzeniem miesiąca będzie nowy spektakl pt. „Tragedia sztokholmska”. Premiera 1 czerwca na Scenie...

WydarzeniaCzerwiec 2024

Teatr Współczesny

Teatr Współczesny w czerwcu zaprasza przede wszystkim na „Giselle, tańcz!” w reżyserii...

WydarzeniaCzerwiec 2024

Teatr Kana

Czerwcowy repertuar rozpoczyna się już 1.06 akcją performatywną „DEKARBONIZACJA” autorstwa Olesji Nezyhwej....