Home Lifestyle Wielkie święto graczy na Netto Arenie
Lifestyle

Wielkie święto graczy na Netto Arenie

212

29 marca w Netto Arenie odbędzie się festiwal gier komputerowych na Pomorzu Zachodnim. To będzie wielkie wydarzenie dla fanów wirtualnego świata. 

 

W ostatni piątek marca Szczecińska Netto Arena zmieni się w gamingowe centrum dowodzenia. Na płycie pojawią się najnowsze sprzęty ze świata gier, symulatory, trenażery i specjalne strefy tematyczne. Fani League of Legends, Counter-Strike, Fortnite, TEKKENA, Minecrafta oraz będą mogli sprawdzić, jak sobie radzą w gamingowym świecie. Gracze, zarówno ci doświadczeni jak i początkujący będą mieli jedyną okazję zagrania w strefach: free to play, sportowej i racingowej czy też strefie AR.

Każdy, kto zdecyduje się tego dnia odwiedzić Netto Arenę znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi będą mogli pograć w Minecrafta i Fortnite (także z rodzicami) i wziąć udział w różnych konkurencjach. W strefach League of Legends oraz CS2 będzie możliwość zagrania z ulubionym twórcą gamingowym. Nie zabraknie także stref racingowych oraz tych, gdzie granie w gry można połączyć ze sportem, czyli strefy sportowe i AR dla każdego. Oprócz tego nie zabraknie także konkursów z nagrodami oraz inspirujących spotkań z twórcami znanych gier komputerowych.

Prawdziwą gratką dla miłośników sportów drużynowych będą Mistrzostw Szczecina w EA Sports FC 24. W rozgrywce będzie mogło wziąć udział maksymalnie 64 graczy. Zapisy będą prowadzone na miejscu w dniu wydarzenia.

Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny. 29 marca to dzień wolny od zajęć szkolnych, dlatego już dzisiaj zapraszamy do świata gier, w którym będzie można spędzić niesamowity dzień pełen pasji, spotykać się znajomymi i zobaczyć jak wygląda świat gamingowy z bliska.

Więcej aktualności nt. wydarzenia znajdziemy na stronie www.szczecingamingfest.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku Szczecin Gaming Fest 2024.

Powiązane artykuły

Biznes i inwestycjeAktualnościLifestyle

Szczecin drugim najlepszym miastem do życia w Polsce – wyniki badania BEAS

Z oceną lokalizacji 8,9/10 Szczecin zajął drugie miejsce w rankingu badania BEAS...

AktualnościLifestyle

Zgłoś swoją organizację do udziału w Pikniku Pasji!

„Serdecznie zapraszamy lokalne organizacje pozarządowe do udziału w Pikniku Pasji, który odbędzie...

AktualnościLifestyle

18 świetnych spacerów po Szczecinie

Wystartowała sprzedaż biletów na Miejskie Spacery z Przewodnikiem. Od 1 czerwca do...

AktualnościKulturaLifestyle

To będzie niesamowity weekend! Oto najciekawsze wydarzenia na 19-21 kwietnia

  Weekend zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźmy, jakie są najciekawsze propozycje na...