Home Biznes i inwestycje Wellbeing w miejscu pracy? Na tej konferencji dowiesz się wszystkiego!
Biznes i inwestycje

Wellbeing w miejscu pracy? Na tej konferencji dowiesz się wszystkiego!

Sponsorowane przez

Już 7 grudnia br. o godzinie 10:00 w szczecińskim hotelu Courtyard by Marriott w Szczecinie odbędzie się Polsko-Niemiecka Konferencja pt. „Wellbeing w miejscu pracy”. Zainteresowanie projektem jest duże, warto uczestnictwo zarezerwować już teraz.

Podczas spotkania dowiecie się, czym właściwie jest wellbeing w miejscu pracy, jakie są korzyści z wprowadzenia wellbeing w organizacji i jak go wprowadzić.

Wellbeing – w wolnym tłumaczeniu oznacza dobrostan czyli dobre samopoczucie pracownika w obszarze zarówno zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Wellbeing w pracy opiera się głównie na satysfakcji z pracy, co przekłada się na samopoczucie pracownika i jego efektywność, jak wskazują prelegenci, nasze samopoczucie w pracy kształtowane jest głównie poprzez poczucie bezpieczeństwa, docenienie, motywację czy dobrą atmosferę wśród współpracowników.

Dbanie o dobrostan pracowników jest jedną z lepszych inwestycji, którą powinno podjąć każde przedsiębiorstwo. Budowanie kultury organizacyjnej opartej na zasadach wellbeingu nie tylko pozwala pracownikom się rozwijać i realizować swój potencjał, ale przynosi również najlepsze i najbardziej trwałe rezultaty dla firmy.

Jako uczestnicy konferencji dowiecie się, jak zwiększyć motywację i zadowolenie pracowników oraz jak poprawić efektywność w zespole. Będziecie mogli porozmawiać o tym, jakie benefity wspierają dobrostan w miejscu pracy oraz w które innowacyjne rozwiązania warto inwestować.

Omówiony zostanie aspekt pracy zdalnej a także nowoczesne podejście do ergonomii pracy, uczestnicy konferencji będą mieli szansę zapoznać się miedzy innymi z technikami radzenia sobie z bólem pleców w pracy siedzącej.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Digi WorkWell, który kładzie nacisk na optymalizację technik wspomagających zarządzanie dobrostanem pracowników oraz opracowanie narzędzi edukacyjnych wspomagających ten proces. Więcej informacji na stronie projektu: https://digiworkwell.eu/ oraz na stronach Północnej Izby Gospodarczej www.polnocnaizba.pl oraz https://www.facebook.com/Izba.Szczecin.

Zespół Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

 

 

Powiązane artykuły

Biznes i inwestycje

Zwycięzca zostanie wyłoniony przez losowanie

Od szczęśliwego losu zależy, który projekt zostanie zrealizowany. W tegorocznym Szczecińskim Budżecie...

Biznes i inwestycje

Zielona energia z odpadów organicznych lub rolniczych. Zapraszają na konferencję

Czy biogaz może być alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii? Skąd możemy go...

Biznes i inwestycje

Kładka na Wyspę Grodzką już otwarta. Jest nowa, trwalsza nawierzchnia

Gruntowny remont kładki trwał od września tego roku. Największą zmianą jest nowa...

Biznes i inwestycje

„Wiem, że czekaliście…” – Krzystek ogłasza wyniki Budżetu Obywatelskiego

Są już wyniki tegorocznego głosowania w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosami mieszkańców,...