Home Biznes i inwestycje Wellbeing w miejscu pracy? Na tej konferencji dowiesz się wszystkiego!
Biznes i inwestycje

Wellbeing w miejscu pracy? Na tej konferencji dowiesz się wszystkiego!

Sponsorowane przez

Już 7 grudnia br. o godzinie 10:00 w szczecińskim hotelu Courtyard by Marriott w Szczecinie odbędzie się Polsko-Niemiecka Konferencja pt. „Wellbeing w miejscu pracy”. Zainteresowanie projektem jest duże, warto uczestnictwo zarezerwować już teraz.

Podczas spotkania dowiecie się, czym właściwie jest wellbeing w miejscu pracy, jakie są korzyści z wprowadzenia wellbeing w organizacji i jak go wprowadzić.

Wellbeing – w wolnym tłumaczeniu oznacza dobrostan czyli dobre samopoczucie pracownika w obszarze zarówno zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Wellbeing w pracy opiera się głównie na satysfakcji z pracy, co przekłada się na samopoczucie pracownika i jego efektywność, jak wskazują prelegenci, nasze samopoczucie w pracy kształtowane jest głównie poprzez poczucie bezpieczeństwa, docenienie, motywację czy dobrą atmosferę wśród współpracowników.

Dbanie o dobrostan pracowników jest jedną z lepszych inwestycji, którą powinno podjąć każde przedsiębiorstwo. Budowanie kultury organizacyjnej opartej na zasadach wellbeingu nie tylko pozwala pracownikom się rozwijać i realizować swój potencjał, ale przynosi również najlepsze i najbardziej trwałe rezultaty dla firmy.

Jako uczestnicy konferencji dowiecie się, jak zwiększyć motywację i zadowolenie pracowników oraz jak poprawić efektywność w zespole. Będziecie mogli porozmawiać o tym, jakie benefity wspierają dobrostan w miejscu pracy oraz w które innowacyjne rozwiązania warto inwestować.

Omówiony zostanie aspekt pracy zdalnej a także nowoczesne podejście do ergonomii pracy, uczestnicy konferencji będą mieli szansę zapoznać się miedzy innymi z technikami radzenia sobie z bólem pleców w pracy siedzącej.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Digi WorkWell, który kładzie nacisk na optymalizację technik wspomagających zarządzanie dobrostanem pracowników oraz opracowanie narzędzi edukacyjnych wspomagających ten proces. Więcej informacji na stronie projektu: https://digiworkwell.eu/ oraz na stronach Północnej Izby Gospodarczej www.polnocnaizba.pl oraz https://www.facebook.com/Izba.Szczecin.

Zespół Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

 

 

Powiązane artykuły

Biznes i inwestycje

Światowy gigant otwiera w Szczecinie nowoczesną przestrzeń cowor­kingową

International Workplace Group, największa na świecie firma zajmująca się pracą hybrydową i...

Biznes i inwestycje

Zakupy po nowemu. W tym szczecińskim markecie kasujesz na bieżąco

Czy robienie zakupów może być jeszcze łatwiejsze, niż dotychczas? W jednym ze...

Biznes i inwestycje

To zwężenie zdążyło napsuć krwi wielu kierowcom. Na jego usunięcie trzeba będzie jeszcze poczekać 

Kierowcy jadący aleją Wyzwolenia w stronę placu Rodła wielokrotnie mieli do czynienia...

Biznes i inwestycje

Szczecińska Kolej Metropolitalna wzbogaciła się o nowe przystanki. Działają od wczoraj

Od wczoraj pasażerowie Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej mogą korzystać z dwóch nowych przystanków,...