Home Aktualności Wejściówek już nie ma. Ogromne zainteresowanie I Szczecińskim Forum Kobiet
AktualnościLifestyle

Wejściówek już nie ma. Ogromne zainteresowanie I Szczecińskim Forum Kobiet

2.2k

Do rozpoczęcia I Szczecińskiego Forum Kobiet został już tylko tydzień! Samo wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród szczecinianek, a organizatorki nie ustają w działaniach i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych. 

 

O Radzie Kobiet z każdym tygodniem robi się coraz głośniej. Nic dziwnego, bowiem sama inicjatywa jest godna uwagi, a oferowane wsparcie nie opiera się na pustych słowach i deklaracjach bez pokrycia ale konkretnych działaniach mających na celu pomaganie kobietom w najróżniejszych aspektach ich życia. Szczeciniaki to widzą i coraz chętniej dołączają do grona wspierających się kobiet. 

Jak dotychczas, jednym z największych organizowanych wydarzeń jest I Szczecińskie Forum Kobiet, które dla pań będzie idealną okazją do rozpoczęcia celebracji ich święta już dzień wcześniej. Samo wydarzenie wzbudziło tak duże zainteresowanie, że niestety nie każdej kobiecie udało się zdobyć swój bilet. 

– W zasadzie te nasze wejściówki rozeszły się w kilka dni od momentu, w którym uruchomiłyśmy udostępnianie biletów. Świadczy to o tym, że wydarzenie jest bardzo dobrze odbierane, co nas ogromnie cieszy. W związku z tym, jako Rada podjęłyśmy działania, by osoby, którym nie udało się takiego biletu zdobyć również mogły nas zobaczyć – komentuje Katarzyna Rogoźnicka, członkini Rady Kobiet. 

Jakie to działania zostały wdrożone? Okazuje się, że całe wydarzenie będzie transmitowane w Internecie. Wszystkie osoby zainteresowane, które z różnych przyczyn nie będą mogły być obecne 7 marca w szczecińskiej Filharmonii, również będą miały możliwość wysłuchania historii prelegentów. Wedle informacji podanej przez Katarzynę Rogoźnicką:

– Transmisja udostępniona będzie na facebookowej stronie Rady Kobiet. Pod wydarzeniem już  umieszczony został link, natomiast on będzie aktywny w dniu imprezy. Jeszcze tuż przed samym forum będziemy przypominać na naszym Facebooku jak można zobaczyć tę transmisję. Aby móc ją obejrzeć nie potrzeba żadnych specjalnych sprzętów, nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji. Wszystko jest zrobione tak, żeby było łatwe i przyjemne. Każdy będzie mógł to zobaczyć z najdalszych zakątków nie tylko Szczecina, ale nawet i Polski. 

Na pewno w dniu wydarzenia warto zajrzeć na stronę Rady Kobiet. Możliwość wysłuchania historii zaproszonych prelegentów może stać się inspisującym doświadczeniem. W trakcie I Szczecińskiego Forum Kobiet głos zabiorą: projektantka mody Sylwia Majdan, dziennikarka Joanna Racewicz, psycholożka Maria Rotkiel oraz aktor Filip Cembala. 

Dla osób obecnych na wydarzeniu członkinie Rady Kobiet przygotowały wiele ciekawych atrakcji. Nadarzy się też wspaniała okazja do zaznajomienia się ze sztuką tworzoną przez szczecińską artystkę Ewę Siudowską. 

– Jesteśmy dosyć transparentne i oprócz tego, że będą prelegenci, którzy uraczą nas swoją wiedzą, na wydarzeniu zostaną również rozdane nagrody. Udało się znaleźć wielu sponsorów, którzy zaoferowali różne vouchery np. na sesje coachingowe, na testy psychologiczne i zawodowe. W formie prezentów przewidziano również książki, także mamy zaplanowane dużo niespodzianek – dodaje Katarzyna Rogoźnicka. 

Wydarzenie zapowiada się naprawdę ciekawie i bez wątpienia warte jest każdej uwagi. Szczeciner objął patronat medialny nad I Szczecińskim Forum Kobiet. 

 

Powiązane artykuły

Aktualności

Targi Zwierząt Egzotycznych. Przyjechali hodowcy z całej Polski 

Dziś rano ruszyła kolejna edycja Targów Zwierząt Egzotycznych. Zwiedzający mogli zobaczyć małe...

Aktualności

Grzybobranie na majówkę? W Polsce już zbierają pierwsze „rurkowce”

Pierwsze borowiki, koźlarze i przede wszystkim maślaki – w centralnej oraz południowo-wschodniej...

Aktualności

Szukali bliźniaka dla Patrycji. Tłumy na stoisku podczas meczu Pogoni z Piastem Gliwice

Dziś podczas meczu Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice fundacja DKMS zachęcała potencjalnych...

Aktualności

Zielona woda wróciła. Zamiast z kranu płynie ulicami

 Zabarwienie wody było częścią wykrywania nieprawidłowości w sieci ciepłowniczej. Szczecińska Energetyka Cieplna...