Home Lifestyle Szczecinianka ze swoim psem w finale „Mam talent!”!
LifestyleKultura

Szczecinianka ze swoim psem w finale „Mam talent!”!

198
Foto: źródło FB Ola Andrukajtis

Ależ to było widowisko! Alicja Andrukajtis z Muzą ponownie zawładnęły sceną „Mam talent!” wprawiając wszystkich widzów w niemały zachwyt. Pomimo dużej konkurencji i ciekawych występów to właśnie szczecinianka i jej pies zdobyły największe uznanie publiki. 

Sobotni odcinek „Mam talent!” był ostatnim na drodze do finału programu. W trakcie dwóch godzin show widzowie mieli okazję podziwiać 10. niezwykle utalentowanych uczestników. Każdemu z nich kreatywności i zaangażowania odmówić nie można, bowiem wszystkie występy były niezwykle oryginalne. Wśród tych wyjątkowych artystów znalazła się szczecinianka Alicja Andrukajtis z sunią Muzą. 

Dziewczyny w zaledwie dwie minuty zaprezentowały zupełnie nowatorskie podejście w dog dancingu. Śmiało można powiedzieć, że występ był wyjątkowym pokazem nie tylko cudownie tańczącej Muzy ale i psiego aktorstwa. Psinka poradziła sobie świetnie z każdym wyzwaniem. Alicja z Muzą po prostu bawiły się na scenie. Z łatwością można było dostrzec, że pomysłów na zaprezentowanie siebie dziewczynom nie brakowało. Cała choreografia została perfekcyjnie przemyślana. Samo tło stanowiło nawiązanie do natury, która przecież tak bliska jest każdemu czworonogowi. Kostium i rekwizyty również idealnie wpisały się w tę wizję, tworząc na scenie niepowtarzalny klimat, a towarzysząca temu wyjątkowa relacja łącząca trenerkę i psa była gwarancją sukcesu.

Swoim występem Alicja i Muza zachwyciły prowadzących i jury, którzy nie szczędzili tej dwójce pozytywnych komentarzy.

– Ja jestem zakochana i w Alicji, i w psie. Wiecie, to jest taki piękny moment w programie „Mam talent!”. Tu zdjęcie, ostatni półfinał, a tutaj dziewczyna po prostu w fantastyczny sposób, w genialnej relacji, pokazując nam show, jednocześnie bawi się z tym swoim psiakiem – komentowała Agnieszka Chylińska. 

Najistotniejszy jest jednak fakt, że szczecinianka i jej pies zdobyły największe uznanie widzów, tym samym bezsprzecznie zapewniając sobie bilet do wielkiego finału. W ostatnim odcinku 15. edycji show Alicja z Muzą zmierzą się z 10. utalentowanych artystów. Finał programu odbędzie się 18 maja o godzinie 20.00. 

 

Powiązane artykuły

Biznes i inwestycjeLifestyleTurystyka

Wielkie odliczanie do otwarcia Fabryki Wody. Znamy wszystkie atrakcje czekające na gości

Marzec 2016 rok-  to początek wielkiego przedsięwzięcia, które po tylu latach zostało...

Lifestyle

Do Szczecina jadą wyjątkowi ludzie. „Osoby z niepełnosprawnością też mogą robić ekstremalne rzeczy”

Dziś rozpoczęła się pięciodniowa wycieczka rowerowa z Nowogrodu Bobrzańskiego do Szczecina. W...

LifestyleKultura

Taki będzie długi weekend w Szczecinie

Na najbliższy długi weekend wcale nie trzeba wyjeżdżać za miasto, aby wspaniale...

KulturaLifestyleTurystyka

Grzeszczak, Lanberry, Zalewski i wielu innych. ONI wystąpią podczas finału regat The Tall Ships Races!

Czwarty szczeciński finał regat The Tall Ships’ Races odbędzie się już za...