Home Aktualności Śmietnikiem w zaparkowany samochód. Pijacka demolka w centrum Szczecina
Aktualności

Śmietnikiem w zaparkowany samochód. Pijacka demolka w centrum Szczecina

306
radiowóz policyjny

Szczecińska policja ujęła pijanego 47-latka, który dokonał wielu zniszczeń w centrum miasta. Choć mężczyźnie udało się uciec, to szybko funkcjonariuszom udało się ustalić jego miejsce zamieszkania. Wandal podczas aresztowania był agresywny.

 

Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Szczecinie, sytuacja została zgłoszona podczas jednej z ostatnich nocy. Agresywny mężczyzna w centrum miasta dokonywał zniszczeń mienia publicznego i prywatnego. Na miejsce został natychmiast skierowany patrol policji, jednakże sprawca zniknął policjantom z pola widzenia, kiedy zauważył radiowóz. Ucieczka na niewiele mu się zdała.

Mundurowi  postanowili przejrzeć dokładnie monitoring. Tam zobaczyli, że ten właśnie mężczyzna zniszczył śmietniki, jednym z nich rzucił w zaparkowany samochód. Przewrócił  także stojące nieopodal hulajnogi – informuje Komenda Miejska Policji w Szczecinie.

Dalsze działania wymagały już współpracy dwóch wydziałów KMP w Szczecinie, dlatego funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego skontaktowali się z Referatem Wywiadowczym. W ten sposób udało się ustalić aktualne miejsce przebywania mężczyzny.

Po przyjeździe w to miejsce policjanci zastali poszukiwanego mężczyznę. Jak się okazało, był to 47-letni mieszkaniec powiatu pyrzyckiego. Wandal był agresywny wobec mundurowych i nie wykonywał poleceń. Mężczyzna był nietrzeźwy – badanie wykazało ponad półtora promila alkoholu w organizmie.

Ostatnią linią obrony zatrzymanego była próba ukrycia swojej tożsamości za pomocą podania fałszywych danych osobowych. Na nic się to zdało. Niebawem za wszystkie czyny sprawca odpowie przed sądem.

Powiązane artykuły

AktualnościMotoryzacja

Starym autem nie wjedziesz do centrum Szczecina. Politycy chcą Strefy Czystego Transportu

Władze miasta chcą utworzenia Strefy Czystego Transportu w Szczecinie. Oznacza to, że...

AktualnościW regionie

Horror na szosie pod Gryficami. Chcieli wypędzić diabła z rocznej córeczki, dziecko trafiło do szpitala

Wczoraj w okolicach Mojszewa pod Gryficami doszło do wstrząsających i makabrycznych scen...

Aktualności

Szok. Jechali na dachu autobusu. „To była ustawka pod wiral” [VIDEO]

O dwóch młodych mężczyznach na dachu autobusu linii 89 poinformowała kierowcę pasażerka...

AktualnościKulturaLifestyle

Przybywa ulicznych artystów. Na Deptaku Bogusława, w komunikacji miejskiej i wielu innych miejscach

Zarówno młodzi, jak i wiekowi artyści. Jednym zależy na pokazaniu swojego talentu,...