Home Aktualności Odjazdowe ferie na łyżwach. Lodowisko przy Netto Arenie zaskakuje ilością atrakcji
Aktualności

Odjazdowe ferie na łyżwach. Lodowisko przy Netto Arenie zaskakuje ilością atrakcji

172
Foto AdobeStock

Ferie 2024 dla naszego województwa startują już w najbliższy poniedziałek i potrwają aż do 28 stycznia. Warto zadbać o to, by zazwyczaj zabiegani uczniowie wykorzystali ten czas na rozwijanie pasji, jednocześnie zachęcając ich do aktywnego spędzenia przerwy w nauce. Lodowisko przy Netto Arenie przygotowało na ten czas ofertę, z której wręcz nie można nie skorzystać. 

 

Całe dwa tygodnie zapowiadają się bardzo aktywnie i kolorowo. Jak przekonują organizatorzy, zabaw nie będzie końca. W czasie ferii najmłodsi będą mieli okazję nie tylko skorzystać ze wspaniałych atrakcji ale również podszkolić się w umiejętności jazdy na łyżwach. W planie przeznaczono aż trzy dni w każdym tygodniu na zajęcia z instruktorem. Ciekawa oferta widnieje również dla łasuchów, bowiem w poniedziałki pierwsze 40 osób, które zapragną pośmigać na lodzie, skorzysta z gorącego napoju lub gofrów z pobliskiej gastronomii. W piątki zaś możemy liczyć na kumulację radości. Na te dni przewidziano „Disco Lodowisko” oraz animacje dla dzieci. 

– W ramach animacji dla dzieci zaplanowane są: konkursy i zadania podczas jazdy na lodzie, zagadki dla dzieci ale także dla całych rodzin, podróż muzyczna dookoła świata, kostiumy oraz wizytę Pana Kleksa jako DJ-a. Obecni będą również animatorzy jeżdżący na łyżwach zapewniający dynamiczne i profesjonalne prowadzenie. Na wejściu, jak i podczas zabaw, czekać będą bańki mydlane oraz brokat na buzię. Dzieci będą mogły mieć również „brokatowe piegi” – informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy miejskiej spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. 

 

Harmonogram atrakcji w czasie ferii:

Poniedziałek – dla pierwszych 40 osób gorący napój lub przekąska do odebrania w gastronomii dostępnej na terenie lodowiska 

Wtorek, środa, czwartek – 11.00-13.00 zajęcia z instruktorem

Piątek 11.00-13.00 „Disco Lodowisko” oraz animacje dla dzieci

W sprzedaży dostępne są bilety indywidualne i rodzinne. Bilet normalny to koszt 22 zł, ulgowy zaś 17 zł. Bilet rodzinny obejmujący dwoje dzieci oraz dwoje dorosłych to wydatek 65 zł. Ceny biletów dotyczą 60 minut zabawy na lodzie. 

W trakcie ferii 15-28.01.2024 lodowisko czeka na wszystkich miłośników jazdy w godzinach od 10.00 do 22.00.

 

 

Powiązane artykuły

AktualnościW regionie

Śmiertelny wypadek na poligonie. Pojazd gąsienicowy przejechał dwóch żołnierzy

Około godziny 9:30 na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko doszło do tragicznego...

Aktualności

Miasto Szczecin przekaże ponad 1,7 mln zł na dodatkowe połączenia na trasach SKM

Miasto Szczecin przekaże ponad 1,7 mln zł na dodatkowe połączenia na trasach...

Aktualności

Jak to jest z czystością znaków drogowych? Ten przykład jest rażący

Jednym z zadań Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego jest utrzymanie w czystości...

Aktualności

Zielona woda w kranie. Czy jest to niebezpieczne? 

Dzisiaj ruszyła akcja Szczecińskiej Energetyki Cieplnej, mająca za zadanie wykryć pewne nieprawidłowości...