Home Lifestyle Jubileuszowa edycja Wielkiej Gali Ślubnej już w ten weekend! Liczba przygotowanych atrakcji przyprawia o zawrót głowy 
Lifestyle

Jubileuszowa edycja Wielkiej Gali Ślubnej już w ten weekend! Liczba przygotowanych atrakcji przyprawia o zawrót głowy 

143

Blisko stu wystawców z branży ślubno-weselnej, pokazy mody, profesjonalne doradztwo i ogrom inspiracji. Wydarzenie, którego nie może przegapić żadna przyszła para młoda. Jubileuszowa edycja Wielkiej Gali Ślubnej wystartuje już w niedzielę 28 stycznia w hali Netto Arena.

W niedzielę od 10.00 do 17.00 szczecińska arena zamieni się w centrum dowodzenia wszystkich przyszłych par młodych. Przez siedem godzin, do dyspozycji narzeczonych, będzie około stu profesjonalistów z branży ślubno-weselnej. Nie zabraknie fotografów, wideofilmowców, dekoratorek, a nawet specjalistów z dziedziny jubilerskiej. Co istotne, Wielka Gala Ślubna to nie tylko pokaz atrakcji i najnowszych trendów. To też okazja do ostatecznego zaplanowania przyjęcia, bowiem na miejscu będzie możliwość podpisania umów z usługodawcami. Wszystko w jednym miejscu, co – jak przekonują organizatorzy – stanowi oszczędność czasu jaka nie zdarzy się przez najbliższy rok. 

Tegoroczna edycja gali z racji okrągłej rocznicy jest niezwykła i obchodzona będzie w niezwykły sposób. Jak zapewniają twórcy wydarzenia:

– Z okazji jubileuszu postaraliśmy się w sposób wyjątkowy i oprócz hali pełnej firm reprezentujących branżę ślubno-weselną, zadbaliśmy o mnóstwo atrakcji dla narzeczonych – wiele więcej niż to miało miejsce w latach ubiegłych.

Rocznica obchodzona będzie z przytupem, bowiem w trakcie wydarzenia będzie okazja do zobaczenia (i posłuchania) zespołu Big Beat Live. Jak się okazuje, w czasie targów zaprezentowany zostanie również przedpremierowo ich najnowszy teledysk.

Nie zabraknie także Festiwalu Mody Ślubnej. To doskonała okazja do zakupienia sukien, garniturów, smokingów i wszelkich dodatków dla niej i dla niego. Oprócz kreacji z najnowszych kolekcji salony oferują także stroje z poprzedniego sezonu do kupienia w okazyjnej cenie. Dostępna będzie też oferta sukien używanych. Bez wątpienia wybór będzie naprawdę szeroki. 

Stałym elementem Wielkiej Gali Ślubnej jest konkurs dla narzeczonych. Również w tym roku go nie zabraknie. Główna nagroda stanowi niemałą zachętę do tego, aby przyszłe pary młode spróbowały swych sił. Do wygrania jest organizacja przyjęcia weselnego w luksusowym Belveder Make a Wish. 

20. Wielka Gala Ślubna odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Netto Arena przy ul. Szafera 3/5/7. Bilety na wydarzenie można kupić on-line na stronie biletomat.pl. W przedsprzedaży dostępne są pojedyncze bilety w cenie 25 zł lub rodzinne (dla 4 osób) w cenie 70 zł. W dniu targów możliwy będzie również zakup biletów pojedynczych w kasach. 

 

Powiązane artykuły

KulturaLifestyle

Szczeciner na weekend

Co robić w Szczecinie w  weekend między 24 a 25 lutego? Więcej...

KulturaLifestyleRozmowy

Bez młodych ludzi jazz nie przetrwa. Jazzmeni na całym świecie walczą o nich, w Szczecinie nam się udaje. 

Sylwester Ostrowski – szerzej znany jako znakomity jazzman, twórca Szczecin Jazz Festiwal...

AktualnościLifestyle

Kocia kawiarnia w Szczecinie cieszy się dużym powodzeniem

To jedyna taka kawiarnia na gastronomicznej mapie Szczecina. Nietuzinkowy lokal, w którym...

LifestyleOn i Ona 

Jakie smaki ma do zaoferowania szczecińska gastronomia?  

Nadchodzący weekend to dobra okazja do urządzenia sobie kulinarnej podróży po Szczecinie....