Home Aktualności Fabryka Wody pod ostrzałem… wandali
Aktualności

Fabryka Wody pod ostrzałem… wandali

586

Zabrudzone deski klozetowe, pełne od moczu sanitariaty, a nawet wyrzucona gdzie popadnie saszetka po prezerwatywie – szczeciński aquapark nie ma szczęścia do tych gości, którzy zostawiają po sobie specyficzne ślady w postaci zniszczonych i zabrudzonych urządzeń.

Zdjęcia z wątpliwej działalności wandali ujrzały światło dzienne na facebookowym profilu Fabryki Wody w specjalnym poście, który ma na celu nie tylko potępić wandali, ale również uzmysłowić mieszkańcom skalę nie zawsze szanowanej pracy ekip sprzątających. 

– Nasze ekipy techniczne i porządkowe mają cały czas ręce pełne roboty. Niestety zdecydowana większość wyzwań, z którymi muszą się mierzyć nasi pracownicy, powstaje wskutek działań osób, które nas odwiedzają. Można oczywiście napisać, że to powinno być wliczone w ryzyko działalności. Owszem tak jest, ale brak poszanowania czyjeś pracy i podejście na zasadzie „to nie moje więc mam to gdzieś” nie świadczy dobrze o kulturze osobistej i wychowaniu – czytamy.

Na przyszłość pamiętajmy więc o tym, żeby szanować pracę osób sprzątających, a także zachowywać po sobie porządek w miejscach publicznych. 

Powiązane artykuły

głośne auta pod kontrolą policji. wzmożone działania w szczecinie
Aktualności

Głośne auta pod kontrolą policji. Wzmożone działania w Szczecinie

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie od kilku tygodni...

klikasz i tracisz pieniądze. nowa fala oszustw na platformach sprzedażowych
Aktualności

Klikasz i tracisz pieniądze. Nowa fala oszustw na platformach sprzedażowych

Wystawiasz ogłoszenie, odpowiadasz na wiadomość i… w kilka minut możesz stracić oszczędności....

jak będzie wyglądał szczecin za 10 lat? eksperci spotkają się w bałtyckim porcie kultury
Aktualności

Jak będzie wyglądał Szczecin za 10 lat? Eksperci spotkają się w Bałtyckim Porcie Kultury

Przyszłość Szczecina, bezpieczeństwo energetyczne i miliardy złotych na rozwój miast – to...

tragedia z 2024 roku trafi na wokandę. prokuratura oskarżyła 37-latka o zabójstwo współlokatora
Aktualności

Tragedia z 2024 roku trafi na wokandę. Prokuratura oskarżyła 37-latka o zabójstwo współlokatora

Śmiertelny finał alkoholowej awantury w jednym z mieszkań przy ulicy Pięknej w...