Home Sport Co za dziwny mecz. Najbardziej martwi kontuzja Meiera
Sport

Co za dziwny mecz. Najbardziej martwi kontuzja Meiera

189

Przegrywali już 19 puntami, by po chwili zaserwować przeciwnikom serię 20:1. Pomimo świetnych zrywów, Wilki przegrały wczoraj ze Stalą Ostrów Wielkopolski, a do końca meczu nie zagrał Tony Meier, który zszedł z parkietu ze skręconym stawem skokowym.

 

Stal rozpoczęła mecz od naprawdę mocnego uderzenia. Dzięki niesamowitej skuteczności goście już w pierwszej kwarcie odjechali Wilkom na 19 punków! Ostatecznie pierwsza odsłona potyczki zakończyła się wynikiem 30:12 i mogłoby się wydawać, że mecz szybko się rozstrzygnie. Tymczasem w niespełna pięć minut drugiej kwarty Wilki Morskie zrobiły serię 20:1 całkowicie tłamsząc brązowych medalistów ubiegłego sezonu PLK. W tej części gry swoją moc pokazali zawodnicy, którzy w ubiegłym sezonie prowadzili szczecinian ku Mistrzostwu Polski, czyli Meier, Couthberson i Mazurczak. Ostatecznie do szatni drużyny schodziły przy prowadzeniu Stali 42:40

Przebieg drugiej części meczu był podobny do tego, co kibice widzieli wcześniej. Ponownie Stal punktowała i wypracowała sobie dużą przewagę, goście prowadzili już 16 punktami, ale wtedy podopieczni Arkadiusza Miłoszewskiego ponownie zaserwowali rywalom serię – tym razem 14:0 i niespodziewanie po raz drugi powrócili do meczu.

Końcówka potyczki należała jednak do przyjezdnych. Stal wykorzystała wszystkie słabości Wilków i ostatecznie wygrała 85:81. Dodatkowo w czwartej kwarcie kontuzji nabawił się Tony Meier, niewykluczone, że w kolejnych meczach będzie musiał pauzować.

 

Powiązane artykuły

Sport

Znamy trasę 60. Etapowych Regat Turystycznych. Szykuje się 10 dni niezapomnianej zabawy

Etapowe Regaty Turystyczne odbywają się co roku w ostatnim tygodniu lipca i...

Sport

„Chopcy z Roosevelta” zagrają w Teatrze Polskim dla Roberta Dymkowskiego

Wielka piłka zagości na Scenie Szekspirowskiej Teatru Polskiego! W najbliższą niedzielę, 3...

Sport

Woodson i długo, długo nic. King odpadł z Pucharu Polski

Liczyliśmy na dobrą grę Kinga w ćwierćfinale Pucharu Polski. I nasi koszykarze...

Sport

Ten mecz wygrali wszyscy

Futsal Szczecin pewnie pokonał KKF Automobile Torino Konin 8:1 i awansował w...