Home Aktualności Bardzo młody diler narkotyków zatrzymany przez szczecińską policję. Jego wiek szokuje
Aktualności

Bardzo młody diler narkotyków zatrzymany przez szczecińską policję. Jego wiek szokuje

443
policja w szczecinie

Policjanci z Referatu Wywiadowczego KMP w Szczecinie interweniowali w sprawie domowej awantury, ale to, co odkryli w pokoju młodego człowieka, może budzić duże zdziwienie. Agresywny nastolatek krzyczał i groził domownikom, ale funkcjonariuszy zainteresowała najbardziej waga elektroniczna, pieniądze i narkotyki, leżące na jego łóżku.

 

Do Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wpłynęło zgłoszenie o awanturującym się 15-latku w jednym z mieszkań na terenie miasta. Policjanci na miejscu zastali domowników, którzy poinformowali, że chłopiec jest wobec nich agresywny, krzyczy, wyzywa i chce ich uderzyć. Miał przy sobie również nóż i wiele wskazywało, że jest gotowy go użyć. 

Funkcjonariusze zastali 15-latka w drugim pokoju. Chłopiec nie zaprzeczał, że zachowywał się agresywnie. Bronił się jednak tym, że „został sprowokowany” przez członków rodziny. W swoim zachowaniu nie widział nic złego. Stwierdził, że był jedynie bardzo zdenerwowany. W czasie rozmowy uwagę mundurowych przykuło jednak coś jeszcze.

– W czasie tej interwencji Wywiadowcy zauważyli  na półce wagę elektroniczną, były też tam pieniądze, a na łóżku, na którym leżał nieletni, mundurowi odnaleźli środki odurzające – ponad 10 gramów mefedronu. Chłopak nie potrafił wyjaśnić, skąd ma narkotyki oraz inne ujawnione przedmioty – podaje Komenda Miejska Policji w Szczecinie.

Nieletni został aresztowany i zabrany do Policyjnej Izby Dziecka. Materiały w jego sprawie trafią do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Powiązane artykuły

AktualnościW regionie

Śmiertelny wypadek na poligonie. Pojazd gąsienicowy przejechał dwóch żołnierzy

Około godziny 9:30 na terenie Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko doszło do tragicznego...

Aktualności

Miasto Szczecin przekaże ponad 1,7 mln zł na dodatkowe połączenia na trasach SKM

Miasto Szczecin przekaże ponad 1,7 mln zł na dodatkowe połączenia na trasach...

Aktualności

Jak to jest z czystością znaków drogowych? Ten przykład jest rażący

Jednym z zadań Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego jest utrzymanie w czystości...

Aktualności

Zielona woda w kranie. Czy jest to niebezpieczne? 

Dzisiaj ruszyła akcja Szczecińskiej Energetyki Cieplnej, mająca za zadanie wykryć pewne nieprawidłowości...