Home Kultura 15. edycja Męskiego Grania w Szczecinie. „Bilety znikają momentalnie”
KulturaLifestyle

15. edycja Męskiego Grania w Szczecinie. „Bilety znikają momentalnie”

207

Coroczny szał w związku z już 15. edycją Męskiego Grania czas zacząć. Organizatorzy parę dni temu udostępnili wyczekiwany przez fanów line-up, który jak piszą internauci „dowozi”. Jakie gwiazdy usłyszymy na szczecińskiej scenie? I czy w ogóle istnieje jeszcze szansa na zakup biletu?

Męskie Granie rok w rok wywołuje fale zachwytów wśród fanów i miłośników eventu. Organizatorzy eksperymentują z nowymi wokalistami i co edycję zaskakują czymś nowym. Jednocześnie ta ma być pod wieloma względami wyjątkowa z racji, że będzie to już 15 odsłona. 

I choć przez długi czas organizatorzy zdawkowo podsycali ciekawość fanów, parę dni temu ogłoszono line-up. Męski Granie zawita w tym roku do aż 7 miast. Będą to kolejno: Żywiec- 28-29 czerwca, Szczecin- 12-13 lipca, Gdańsk- 19-20 lipca, Poznań- 26-27 lipca, Wrocław- 2-3 sierpnia, Kraków- 9-10 sierpnia, Warszawa- 23-24 sierpnia.

W Szczecinie 15. edycja Męskiego Grania odbywać się będzie 12 i 13 lipca na scenie zorganizowanej w Aeroklubie EPSD. Tegoroczny line-up wygląda następująco:

Piątek (12.07)

Główna scena: Rubens, L.U.C & REBELBABEL Film Orchestra- muzyka do filmu „Chłopi”, Kaśka Sochacka, Mrozu, Męskie Granie Orkiestra 2020: Daria Zawiałow, Błażej Król, Igor Walaszek- Igo

Scenie Ż: Ivo, Miętha, Projekt WOW (Waligóra, Odoszewski, Wolas), Marcelina, P.Unity

Sobota (13.07)

Główna scena: Bartek Królik, T.Love/Muniek, PRO8L3M, Nosowska, Męskie Granie Orkiestra 2024

Scena Ż: KĘPIŃSKI KOWALONEK, Bisz (B.O.K), Skubas feat. Kathia, Marcin Masecki Trio, Jeszcze

Internautom tegoroczny line-up wydaje się przypaść do gustu. Niestety, co zresztą nie dziwi, tylko szczęśliwcom udało się kupić bilety na czas. Bilety zeszły błyskawicznie, a jedyne, które się ostały są na piątkowe wydarzenie- choć i tych najprawdopodobniej zostało niewiele. Wszyscy chętni muszą więc przygotować się na szukanie biletów do kupienia z drugiej ręki.

Nie znamy także hymnu 15. edycji Męskiego Grania. Twórcy wypuścili na razie klip „Myślę sobie, Ż” w wykonaniu Moniki Brodki i Igora Walaszka- Igo. Jednak według zapowiedzi twórców, na tegoroczny hymn w wydaniu Orkiestry Męskiego Grania 2024 musimy jeszcze poczekać. Przypomnijmy, że w tamtym roku był to utwór „Supermoce” w wykonaniu Mroza, Igo i Vito Bambino. Jaki będzie w 2024?

 

Powiązane artykuły

Kultura

Już jutro rusza festiwal Słyszę Dobre Dźwięki!

Już od jutra, aż do niedzieli, Filharmonia zaprasza wszystkich szczecinian na czwartą...

Kultura

Wczoraj w Teatrze Letnim mogliśmy się cofnąć do czasów Abby

Wieczór zapowiadał się gorąco, nie tylko pod względem auty, ale i w...

EdukacjaInspirationLifestyle

Szczeciner dla dzieci. Numer specjalny będzie można otrzymać nieodpłatnie w szczecińskich księgarniach

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przygotowaliśmy specjalny numer czasopisma adresowany do...

Biznes i inwestycjeLifestyleTurystyka

Wielkie odliczanie do otwarcia Fabryki Wody. Znamy wszystkie atrakcje czekające na gości

Marzec 2016 rok-  to początek wielkiego przedsięwzięcia, które po tylu latach zostało...