Home Wydarzenia Zamek Książąt Pomorskich
WydarzeniaLipiec 2024

Zamek Książąt Pomorskich

71

Wakacje w Zamku zapowiadają się bardzo ciekawie!

Spacer do serca zegara. To wyjątkowa okazja, aby poznać historię i z bliska przyjrzeć się działaniu mechanizmów pięknego, barokowego zegara, będącego jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów szczecińskiego Zamku. O budowie, jego funkcjonowaniu, a także o tym, że zegar ma nie tylko serce, ale i duszę, opowie jego wieloletni opiekun Czesław Złotnik. Spacery w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 16:00.

Zamkowe Noce Filmowe (do 3 września). Kolejna odsłona corocznych plenerowych spotkań ze znakomitymi filmami na Dużym Dziedzińcu Zamku. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć m.in. takie tytuły jak Matka siedzi z tyłu, Priscilla, Poprzednie życie, Dream Scenario, Latanie dla początkujących i inne. Wydarzenie zakończy pokaz filmu Mosty koprodukowanego przez ZFF Pomerania Film, któremu towarzyszyć będzie koncert i spotkanie z twórcami. Zamek zaprasza w każdy wakacyjny wtorek o 21:30 w lipcu i 21:00 w sierpniu. Wstęp wolny.

http://zamek.szczecin.plSpektakle teatralne dla dzieci. W wakacyjne soboty Zamek zaprasza najmłodszych na plenerowe spotkania z teatrem. 6 lipca w rozśpiewany rejs zabiorą widzów Morskie gadki małej piratki, czyli pełna przygód historia dziewczynki, której największą miłością jest morze. 13 lipca zabawny spektakl Bajki pana Brzechwy oparty na najbardziej znanych wierszach i piosenkach artysty, które uwielbiają nie tylko dzieci. Kolejne wydarzenia w sierpniu. Wszystkie spektakle rozpoczynają się o godz. 11:00.

Powiązane artykuły

WydarzeniaLipiec 2024

Filharmonia

Pierwsze  zapowiedzi sezonu 10 lat temu w nowym gmachu Filharmonii zabrzmiał pierwszy...

WydarzeniaLipiec 2024

Willa Lentza

Różnorodny lipiec- literatura, teatr, wystawa, koncert. 1.07.2024 roku, godz. 17.00 w ramach...

WydarzeniaLipiec 2024

Teatr Lalek „Pleciuga”

OLIMPIADA BLISKOŚCI – nowy projekt  „Pleciugi” Od 16 maja do 30 listopada...

WydarzeniaLipiec 2024

Dom Kultury „13 Muz”

Serdecznie zapraszamy do Pałacu pod Głowami, a także na wydarzenia mające miejsce...