Home Aktualności Wyrywali lusterka aut na Pomorzanach. Zatrzymali ich wywiadowcy
Aktualności

Wyrywali lusterka aut na Pomorzanach. Zatrzymali ich wywiadowcy

127

Szczecińscy policjanci zatrzymali grupę młodych ludzi w wieku od 18 do 23 lat, którzy uszkadzali zaparkowane samochody na Pomorzanach. Troje z nich było nietrzeźwych. Niemądra zabawa skończy się karą za zniszczenie mienia. Nie jest to jedyna akcja szczecińskich „wywiadowców”, o której poinformowała dzisiaj miejska policja.Funkcjonariusze z Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia czterech samochodów zaparkowanych na Pomorzanach przez grupę młodych ludzi. Mieli oni niszczyć lusterka okolicznych pojazdów. Mundurowi pojawili się na miejscu i rozpoczęli poszukiwania wandali.

– Patrolując okolice Pomorzan, zauważyli młode osoby, które odpowiadały podanym wcześniej rysopisom. Byli to młodzi ludzie w wieku od 18 do 23 lat. Troje z nich było nietrzeźwych – informuje KMP w Szczecinie. – Niebawem cała czwórka odpowie za zniszczenie mienia.Komenda Miejska Policji podała również informację o 33-latce, która została zatrzymana przez szczecińskiego „wywiadowcę” w jego czasie wolnym od służby. W okolicach Łękna funkcjonariusz zauważył kobietę w samochodzie marki Peugeot, którą zatrzymywał trzy tygodnie wcześniej do kontroli drogowej. Zapamiętał, że kontrolowana miała dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Od 8 lat.

– Policjant powiadomił o tym fakcie dyżurnego i poprosił o wsparcie kolegów z komisariatu. Cały czas jechał za tym pojazdem, informując na bieżąco dyżurnego, w którym kierunku jedzie 33-latka – podała KMP w Szczecinie. – Na Warszewie kobieta zatrzymała się i wówczas policjant podszedł do jej drzwi, przedstawił się i poinformować o przyczynie zatrzymania. Po chwili podjechali policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą.Kobieta już dalej nie pojechała, a samochód został przekazany jej znajomej. Odpowie za złamanie sądowego zakazu.

Powiązane artykuły

Aktualności

CBA w Urzędzie Marszałkowskim. Urzędnik miał wyłudzać milionowe dotacje

W związku ze śledztwem prowadzonym przez Prokuraturę Regionalną w Szczecinie, funkcjonariusze szczecińskiego...

samochód policyjny
Aktualności

Amator wędkarstwa w rękach policji. Ma zaledwie 16 lat i wiele na sumieniu

Szczecińscy „Wywiadowcy” zatrzymali 16-latka, który włamał się do sklepu wędkarskiego. Okazało się,...

AktualnościEkologia i zdrowieLifestyle

Psiolubni poszukiwani! Włodziu i inne czworonogi czekają na dobrą duszyczkę, która zabierze je na spacer

Mamy tu jakichś miłośników długich spacerów w towarzystwie najwspanialszych czworonogów? Jest szansa,...

AktualnościLifestyle

Wejściówek już nie ma. Ogromne zainteresowanie I Szczecińskim Forum Kobiet

Do rozpoczęcia I Szczecińskiego Forum Kobiet został już tylko tydzień! Samo wydarzenie...