Home Aktualności Wyrywali lusterka aut na Pomorzanach. Zatrzymali ich wywiadowcy
Aktualności

Wyrywali lusterka aut na Pomorzanach. Zatrzymali ich wywiadowcy

141

Szczecińscy policjanci zatrzymali grupę młodych ludzi w wieku od 18 do 23 lat, którzy uszkadzali zaparkowane samochody na Pomorzanach. Troje z nich było nietrzeźwych. Niemądra zabawa skończy się karą za zniszczenie mienia. Nie jest to jedyna akcja szczecińskich „wywiadowców”, o której poinformowała dzisiaj miejska policja.Funkcjonariusze z Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia czterech samochodów zaparkowanych na Pomorzanach przez grupę młodych ludzi. Mieli oni niszczyć lusterka okolicznych pojazdów. Mundurowi pojawili się na miejscu i rozpoczęli poszukiwania wandali.

– Patrolując okolice Pomorzan, zauważyli młode osoby, które odpowiadały podanym wcześniej rysopisom. Byli to młodzi ludzie w wieku od 18 do 23 lat. Troje z nich było nietrzeźwych – informuje KMP w Szczecinie. – Niebawem cała czwórka odpowie za zniszczenie mienia.Komenda Miejska Policji podała również informację o 33-latce, która została zatrzymana przez szczecińskiego „wywiadowcę” w jego czasie wolnym od służby. W okolicach Łękna funkcjonariusz zauważył kobietę w samochodzie marki Peugeot, którą zatrzymywał trzy tygodnie wcześniej do kontroli drogowej. Zapamiętał, że kontrolowana miała dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Od 8 lat.

– Policjant powiadomił o tym fakcie dyżurnego i poprosił o wsparcie kolegów z komisariatu. Cały czas jechał za tym pojazdem, informując na bieżąco dyżurnego, w którym kierunku jedzie 33-latka – podała KMP w Szczecinie. – Na Warszewie kobieta zatrzymała się i wówczas policjant podszedł do jej drzwi, przedstawił się i poinformować o przyczynie zatrzymania. Po chwili podjechali policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą.Kobieta już dalej nie pojechała, a samochód został przekazany jej znajomej. Odpowie za złamanie sądowego zakazu.

Powiązane artykuły

AktualnościMotoryzacja

Starym autem nie wjedziesz do centrum Szczecina. Politycy chcą Strefy Czystego Transportu

Władze miasta chcą utworzenia Strefy Czystego Transportu w Szczecinie. Oznacza to, że...

AktualnościW regionie

Horror na szosie pod Gryficami. Chcieli wypędzić diabła z rocznej córeczki, dziecko trafiło do szpitala

Wczoraj w okolicach Mojszewa pod Gryficami doszło do wstrząsających i makabrycznych scen...

Aktualności

Szok. Jechali na dachu autobusu. „To była ustawka pod wiral” [VIDEO]

O dwóch młodych mężczyznach na dachu autobusu linii 89 poinformowała kierowcę pasażerka...

AktualnościKulturaLifestyle

Przybywa ulicznych artystów. Na Deptaku Bogusława, w komunikacji miejskiej i wielu innych miejscach

Zarówno młodzi, jak i wiekowi artyści. Jednym zależy na pokazaniu swojego talentu,...